Kendinizi En Huzurlu Hissettiğiniz Yeri Seçin ve Neye İhtiyacınız Olduğunu Öğrenin

yol-1.jpg

Resme Baktığınızda Kendinizi En Huzurlu Hissettiğiniz Resmi Seçin ve Neye İhtiyacınız Olduğunu Öğrenin…

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8

Kendinizi En Huzurlu Hissettiğiniz Yeri Seçin ve Neye İhtiyacınız Olduğunu Öğrenin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Bir Parkta Oturmayı Seçtiniz

  İlk seçeneği seçmeniz, biriyle iletişiminizi kaybettiğiniz anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızla uzun süredir konuşmuyor olabilirsiniz. Belki de kalbinizi uzun zamandır konuşmadığınız  arkadaşınıza açmanızın, birlikte bir çay ya da güzel bir gün geçirmenin zamanı gelmiştir. O kişiyi aramanın zamanının geldiğini düşünüyoruz. Şu an hayatınızda iyi bir arkadaşa ihtiyacınız var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Ormanlık Yolu Seçtiniz

  Değişime ihtiyacınız var! Belki de gardırobunuzu yenilemek ya da içindeki bazı şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiştir. Ya da yaşamınızda size ilham verececek mutlu olabileceğiniz şeyleri yapmanın zamanıdır. Örneğin, yeni bir dil öğrenmek, sanatla uğraşmak, spor yapmak, doğa yürüyüşü yapmak veya bisiklete binmek gibi aktiviteler yapmak  sahip olduğunuz eski rutininizden çıkmanıza yardımcı olur. Değişime izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Manzara Eşliğinde Kahve İçmeyi Seçtiniz

  Hayatınızda, maceralar ve eğlence eksik. Belki de hayalinizdeki şehre gitmeyi paraşütle atlamayı ya da bungee jumping yapmanın zamanı gelmiştir. Sevdiğiniz şeylerle uzun zamandır uğraşmıyorsunuz. Kendinizi maceralardan ve eğlenceden mahrum etmeyin.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Göl Kenarında Bir Evi Seçtiniz

  Çok yorgunsunuz ve dinlenmelisiniz. Bir süreliğine yalnız kalmalısınız. Size en iyi gelecek şey kimseyi tanımadığınız kuşları, su akışını veya gökkuşağını gördüğünüz bir hafta boyunca rahat bir mekana gitmek olabilir. Sinirlerinizi sakinleştirecek ve size güç verecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Gölü Seçtiniz

  Özgürlüğe ihtiyacınız var. Kalbinizin ve hayallerinizin sizi götürdüğü yere gidin. Kendinize bir dakika verin ve hiçbir şey düşünmeyin, esintinin ve ılık rüzgârın tadını çıkarın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Enerjisi Yüksek Sokağı Seçtiniz

  Bir sisteme, düzene ve plana ihtiyacınız var ve sapma olmadan ilerlemeniz gerekli. Zamanınızı, sabah jimnastiği, kahvaltı, öğle yemeği, fazla uyuma gibi günlük rutinleriniz devraldı.Artık işinizi geri almanızın zamanı geldi.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7.Feneri Seçtiniz

  Görünüşe göre uzun zamandır hiç bir şey hayal etmediniz. Bir hayal kurun ve gerekli olan herşeyi, gerçeğe dönüştürmeye çalışın. Bu süreçte zorlulukların olacağını bilin bu zorlukları aşmanın tek yolu sabırdır. Sabırlı olun.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8.Denizin İçindeki Evi Seçtiniz

  İyi bir tatile ihtiyacınız var. Çalışmanız hayatınızı devraldı ve uzun zamandır iyi bir tatil yapamadınız. Enerjinizi yeniden şarj etmek için güneşe ve deniz suyuna ihtiyacınız var, böylece sahip olduğunuz gücü geri kazanabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın