Bir Mandala Seç Ve Kararlarını Nasıl Verdiğini Öğren

İyi kararlar vererek, geleceği tahmin edebilmeli, mevcut durumu doğru bir şekilde algılayabilmeli, başkalarının zihinlerinin farkında olabilmeli ve belirsizlikle başa çıkabilmeliyiz.

Resimdeki 6 mandalaya bir göz at ve sana en çok hitap eden birini seç. Ardından kişiliğin ve kararlarını nasıl verdiğin hakkında ilginç bir şeyler öğren.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Kararlarını Nasıl Verdiğini Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Kendine ve başkalarına çok fazla vakit ayırıyorsun. Sen ya hep ya hiç olan bir insansın. Herkesi anlayamıyorsun, bu yüzden sık sık yanlış anlamalar ve kavgalarla karşılaşıyorsun. Öte yandan, gerçek arkadaşlarınla çok yakın ilişkiler kurarsın. Aşkta samimiyete ve bağlılığa dikkat edersin ve bu kesinlikle uzun vadeli bir ilişki için en önemli şeydir. Sevildiğini hissetmen önemlidir, aksi halde hayal kırıklığından kurtulana kadar kendini çevrenden izole edersin.
2.Mandalayı Seçtin
Mutlu olmak ve boğuluyormuş gibi hissetmemek için özgürlüğe ihtiyacın var. Bireycisin ve başkalarından yardım beklemek yerine her şeyi kendin yapmak istiyorsun. Sanat dünyasında öne çıkmana yardımcı olacak yeteneklerin var. İnsanların sana yalan söylemesinden hoşlanmıyorsun, bu yüzden her zaman sana karşı samimi ve özgün olanlara öncelik verirsin. Hayatın karmaşık olmaya başlasa bile, sonuna kadar fikirlerine ve inançlarına bağlı kalırsın.
3.Mandalayı Seçtin
Lider olmak için doğdun! Macera senin göbek adın. Sınırlarını genişletmek, çekici ve ilginç bulduğun her şeyin bir parçası olmak istiyorsun. Bu yüzden asla bilinmeyenden veya gizemli olandan kaçmıyorsun. Bir rutin istemiyorsun, bu yüzden her günü öncekinden farklı bir şekilde geçirmeye çalışıyorsun. Bir tür rutinle yaşamak zorunda kalsan bile, olaylara her zaman başka bir açıdan bakıyorsun.
4.Mandalayı Seçtin
Yalnızlık, dinginlik ve huzur duygusu seni tanımlar. Çok çekingensin. İnsanlarla bağ kurmaya karar verdiğinde, seni gerçekten seven ve seninle aynı özellikleri paylaşan kişilerle vakit geçirmek istersin. Gerçekte olduğun kişi olmana izin vermeyen katı sınırları veya kuralları sevmiyorsun. Bu yüzden sürekli doğru ışığa girmek için mücadele ediyorsun ve ayrıca sadece seni takdir edenlere sahipsin.
5.Mandalayı Seçtin
İmajı gerçekten önemli olan ciddi ve çalışkan bir insansın. Senin şerefin ve haysiyetin her şeyin üstündedir. Eylemlerinin sonuçlarının her zaman farkında olan sorumlu bir kişi olarak tanınırsın. Diğer insanların fikirleri senin için çok önemlidir, bu yüzden onları dikkatlice dinlersin. Asla düşünmeden hareket etmez, hataları ve başarısızlıkları kabul etmez, yaptığın her şeyi sürekli iyileştirmeye çalışırsın.

Share your Results: