En Beğendiğiniz Kartı Seçin ve Kendiniz Hakkında Önemli Bir Şey Keşfedin

BEGENDIGIN-KART-SEC-1.jpg

Kartlara dikkatlice bakın, sezgilerinizin yönlendirmesine izin verin ve favorinizi seçin.

Bu kartlarda, evrenin yaratıcı gücünün size vermeye istekli olduğu tüm mutluluğu ve refahı elde etmenize yardımcı olacak bir mesaj var.

 1. BİR KART SEÇ !

En Beğendiğiniz Kartı Seçin ve Kendiniz Hakkında Önemli Bir Şey Keşfedin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kart Seçtiniz

  Tutumunuz Hayatınızı Belirler

  Hayatımızda meydana gelen her durumu seçemeyeceğimiz açıktır, ancak kesinlikle onlara nasıl tepki vereceğimizi seçebileceğiz. Öfke, umutsuzluk ya da acı gibi sizi sınırlandıran duygular ve sizi daha iyi bir insan yapan ilerlemeye zorlayan iyimserlik, sevgi ve inanç gibi duygular vardır.

  Sonunda yaşamak istediğiniz hisler ve yaşam olayları karşısında karşı karşıya kalacağınız tutumlar size aittir, ama her zaman sizin olduğunuzu çekeceğinizi unutmayın.

  Eğer sevgiyseniz, sevgiyi çekeceksiniz, eğer iyi iseniz mutluluğu çekeceksiniz, eğer hayatınıza gelmek için her şeyin iyi olmasını istiyorsanız, zihninizi ve dünyanızı olumlu ve neşeli jestlerle doldurun ve evrenin bolluğunun ve ışığının her an ve gittiğiniz her yerde nasıl tezahür ettiğini göreceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  Şimdi nasıl hissediyorsun? Nasıl hissetmek istersiniz?

  Zihniniz, düşüncelerinizi yansıttığınız büyük bir film ekranı gibidir. Gerçekten harika olan şey, yansıttığınız bu düşüncelerin her zaman gerçek dünyada kendini göstermenin bir yolunu bulacağıdır.

  Düşünceleriniz ve tutumunuz olumluysa, gününüzde iyi şeyler olacaktır ve bunun için teşekkür etmelisiniz.  Öte yandan, üzücü bir durum ya da farklı bir şekilde olmasını istediğiniz bir şey varsa, aklınızdan çıkarmaya çalışın, ancak sevgi ve pozitivizmle, olmasını istediğiniz şekilde hayal edin.

  Bu basit hareket, dünyanızı ve tavrınızı dönüştürmek için gerekli güce sahiptir. Kollarınızı sevgi ile açmanın ve evrenin size vermeye istekli olduğu tüm harika şeyleri almanın zamanı geldi, şimdi mutlu olma zamanı!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  Mutlu Olmak Bir Seçimdir

  Bu kart, mutlu olmanın, sizi çevreleyen koşullara bağlı olmayan hayatınızın her gün alınması gereken bir seçim olduğunu hatırlatmak için hayatınıza gelir, ancak kesinlikle değiştiremeyeceğiniz durumlar olmasına rağmen, her zaman onları başka bir şekilde yaşama olasılığınız vardır, daha olumlu bir şekilde.

  Mutlu olmak için zamanınız var, ve eğer böyle düşünürseniz, bazı şeyleri görme şeklinizi değiştirmenin zamanıdır: hayatınızda hiçbir sorun yoktur, sadece meydan okumalar vardır. Kriz hakkında asla konuşmamalısınız, fırsatlardan ve hayatınızdaki Hayal kırıklıkları, her yeni günün sondan daha iyi olacağına ve hayatınız harika olsa da, en iyisinin geleceğine olan inançla değiştirilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın