MISIR KARTINIZI SEÇİN VE GELECEĞİNİZİ KEŞFEDİN


GAG.png

Mısır tarotunun diğer tarot türlerinden daha gerçekçi olduğu ve okuyucular için yorumlanmasının daha kolay olduğu söylenir.

Mısır tarotu, var olan en eskilerden biridir, aslında, Mısır tarotunun okunmasının kehanet sanatını anlamanın bir yolu olduğu söylenir. Eski Mısır’da, geleceği tahmin etmek için kartlara başvurmak çok normaldi ve kartların ne söylediğine körü körüne inandılar, çünkü çok batıl bir medeniyetti.

 1. Kartların geleceğiniz hakkında ne düşündüğünü bilmek ister misiniz? Öğrenmek için sadece 3 karttan birini seçmelisiniz.

MISIR KARTINIZI SEÇİN VE GELECEĞİNİZİ KEŞFEDİN

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Ay Kartını Seçtiniz

  Ay, hem doğa hem de insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir, çünkü eski mitlere göre, en kötü içgüdülerini ortaya çıkararak herhangi bir insanı dönüştürebilirdi.

  Ayın kartı, herhangi bir sorunu çözmeden önce sakin bir şekilde düşünmeniz gerektiğini söyler, çünkü size başarıyı garanti etse de, kararınızı dikkatlice düşünmüyorsanız, girişimde başarısız olabilirsiniz. Hareketlerinizin sonuçlarını görmeye sabırla bakın çünkü onlar yavaşça geleceklerdir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Yüksek Rahip Kartını Seçtiniz

  Tanrı Anubis, nekropolün efendisi, ruhların ve sırların koruyucusu ve ruhların yargısında var olan kişiyle temsil edilir. Anubis aynı zamanda Rehber olarak da bilinir, çünkü ruhları ebedi dinlenmeye yönlendiren, ya da yeryüzündeki yaşamları boyunca işlenen eylemler için cezalandırma yapan kişi odur.

  Eğer kötülüğe meyilli ve kötü şeyler yaparsanız, ruhunuz için merhametsiz bir sonsuzluk cezası olacak, ama iyi işler yaparsanız ve kalbiniz daha ağırsa, hayatınızda mutluluk ve refah getirecektir.

  Bu kart, hayatınızda neler olduğunu ve şeylerin iyi tarafını görmenizi öğretir. Her eylemin bir sonucu olduğunun farkındasınız, ama içgüdüleriniz sizi dengeyi ve mükemmel uyumu bulmaya yönlendiriyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Zafer

  Bu mektup savaşın sonunu simgeliyor. Uzun bir mücadeleden sonra, tıpkı kartınızdaki gibi, güneş tarafından taçlandırılmış, muzaffer bir hale geliyorsunuz.

  Çok fazla gözyaşı döktüğünüz savaşınız sırasında hiçbir şey hissetmediniz ve içeride ölmüştünüz, ama şimdi tekrar yaşamaya ve küçük şeylerde neşe ve mutluluk bulmaya geri döndünüz.

  Bu mektup size iyi zamanlar, mutluluklar ve finansal başarıları getirir. Sonunda ödülünüz geliyor. Artık kimsenin yolunuza girmemesinin daha iyi olacağını düşünüyorsun, çünkü kılıcın yorgun ve yıpranmış olmasına rağmen, ölümcül darbeler vermeye devam etmek için yeterli güce sahipsiniz. Durdurulamazsın!

  Sonuçlarınızı Paylaşın

MISIR KARTINIZI SEÇİN VE GELECEĞİNİZİ KEŞFEDİN

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı