Seçtiğiniz Bir Kart Karanlık Tarafınızı Açığa Çıkaracak!

Choose-a-letter-and-discover-your-darker-side-800x445-1.jpg

Karanlık tarafını biliyor musun?

Nefret ettiğiniz hislerin var mı? Konuşmaktan utanılacak şeyler yapıyor musun? Ortadan kaldırmak istediğiniz hayatında bir bölüm var mı? Veya belki de herkesin hoşuna gitmeyen şeylerden nefret ediyorsun? Hepimizin yüzleşmekten korktuğumuz karanlık bir yüzümüz vardır.

Karanlık tarafın iyi niyetleri, taahhütleri ve yapılması gerekeni yapmayı anlamıyor. Bastırılmış olarak kalmış, ancak büyümek için bir çıkış yolu arıyor. Karanlık yüzünü keşfetmek ve anlamak, kendinizi kontrol etmenize, kendinizi anmanıza ve kendinizi tanımanıza izin verecektir.

 

 1. Bir Kart Seçin

  1. .
  2. .
  3. .

Seçtiğiniz Bir Kart Karanlık Tarafınızı Açığa Çıkaracak!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kartı Seçtiniz

  İçinizde gördüğünüz karanlık, başkalarını hayatınızda olan kötü olaylar için suçlamanıza neden oluyor. İçinizde bir miktar ışık var, örneğin ailenizi suçlamıyorsunuz. Ama kendinizi olaylara kurban etmemek için çok çaba sarf ediyorsunuz. 

  Bunları genellikle zorlanarak yapıyoruz. Aşktan yana şansınızın kötü olduğunu ya da neden sıkı çalışmanız gerektiğini veya niye size saygı gösterilmediğini anlamıyorsunuz. 

  Ancak insanların size neden saygı göstermesi gerektiğini de açıklayamıyorsunuz. Kendinizi her zaman kurban olarak görmeyi bırakmalı ve hak ettiğiniz saygı ve tanınmayı elde etmek için bir inisiyatif kullanmalısınız. Ancak o zaman hayatta gerçek mutluluğu bulacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  İç süreçlerinizi, karanlığınızı entelektüelleştirdiniz. Zihinsel olarak, sana ne olduğu, neyle suçlanacağını, neyin seni iyileştirileceğini, ne yapmayacağını, ne yapacağını çok iyi biliyorsun. 

  Bununla birlikte, bunları zihinle anlamak ancak kalp ile görememek karanlığın sizin içinizde kalmasını sağlar. İyileşmek istediğiniz şeyin bir açıklaması aramayı bırakın, kalbinizin hissetmesine ve hayatınızı aydınlatmasına izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  “İyi” ve “kötü” duyguların olduğu inancı, görülmesi zor bir karanlıktır. Gıpta, kızgınlık, öfke, nefret, açgözlülük gibi duyguların sadece sizde olmadığını düşünen ve sahip olmadıklarını reddeden birisiniz. Kimsenin mükemmel olmadığını düşünen birisiniz. Hepimizin elbette ki iyi tarafı ve kötü tarafı var.

  Bütün duygular insanoğluna uygundur. Aradaki fark, örneğin kıskançlık veya saçmalık hayatınıza egemen olmamalıdır. Ancak biz insanız ve bu duygular hayatımızın içinde var. Bu duyguları yaşamanız sıradan bir insan olduğunuzu gösteriyor. Bu inancı aydınlatın. 

  Çünkü hepimiz insanız, hepimiz hata yapabiliriz, hepimiz yaptığımız hataların sonucuna katlanmak zorundayız. Ancak hepimiz iyi insan olmak için uğraşmalıyız. Bu şekilde kötüden iyiye geçerek  gerçek mutluluğu bulacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın