Bir Buket Seçin ve Haftanın Mesajını Okuyun


En beğendiğiniz buketi seçin ve haftalık mesajınızı okuyun.

Bir Buket Seçin

Bir Buket Seçin ve Haftanın Mesajını Okuyun
1.Buketi Seçtiniz
Yolunuzdaki başarısızlıklar sizi sadece daha sağlam bir kişi yaptı. Etrafınızdaki olumlu duyguların bolluğu ve iyi şans baş döndürücü görünebilir. Meydana gelen olaylar hayatınızı sonsuza dek değiştirebilir. Doğru kararları verin çünkü durgunluk ve büyüme birlikte iyi gitmiyor. Asla pes etmemek, işteki tüm zor zamanlarda savaşacak gizli silahtır. Kendinizi onlarla kuşatın, böylece daha iyi olacaksınız. Hayat arkadaşınızla karşılaştığınız zor zamanlar artık geçmişte kaldı. Birbirinize bağlı kalırsanız, tüm sorunların üstesinden gelirsiniz ve bu, bağınızı daha da güçlendirir. Ne kadar zengin olursanız olun, hayatta zorluklarla karşılaşırsanız nasıl hayatta kalacağınızı bildiğiniz gerçeğine hazırlıklı olun.
2.Buketi Seçtiniz
Her şeye kendi yaklaşımınız var. Başkalarına itaat etmeyin sadece kendinize güvenin. Doğru yaptığınızdan emin olun. Şansınızı böyle belirlersiniz. Kendinizi geliştirecek yeni bir kariyere başlayarak ailenizin parlayan yıldızı olun. Onlara daha fazlasını yapabileceğinizi gösterin. Onları gururlandırın. Kendinizi değiştirmeyin. Kendiniz olamazsanız, numara yapmaktan bıkacak ve tatminsiz kalacaksınız. Sizi seven ve sizi olduğunuz gibi kabul eden birini bekleyin. Çok yönlü bir insansınız. Spor, sanat veya müzik konusunda tutkuluysanız, şimdi bu alanlarla ilgili şeyler satın almak için yatırım yapmanın tam zamanı. Yeni şeyler edinmek, yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
3.Buketi Seçtiniz
İşlerin daha iyi hale gelmesini beklemeyin, çünkü hayatınız hiçbir şeye bağlı olmamalı. Bir yürüyüşe çıkın, seyahatinizi planlayın, kendinizi mutlu etmek için ne isterseniz onu yapın. İş yerinde bir terfi arıyorsanız, birisinin size fırsat teklif etmesini veya sunmasını beklemeyin. Kariyerinizi geliştirmek için başka neler yapabileceğiniz konusunda patronunuzla konuşun. Sevginin diğer kişiye sizin ve hayatınız üzerinde mutlak kontrol verdiğine inanıyorsunuz. Bir ilişkide her iki tarafında eşit olduğunu unutmayın.

Share your Results:

Bir Buket Seçin ve Haftanın Mesajını Okuyun

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı