Resimde Gördüğün İlk Şey Hangi Duyguların Büyümeni Engellediğini Ortaya Çıkaracak


Nadiren durup ne hissettiğimize dikkat eder ve düşünürüz. Olumsuz duyguların tüm dikkati çektiği görülür.

Duygular, aklı başında tutmak için mantıklı düşünmeni engeller. Bu tür duygulardan kurtulan kişi, kendisiyle ve yaşamıyla daha uyumlu olacaktır. Bu test, şu anda hangi duyguların büyümene müdahale ettiğini ortaya çıkaracaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Hangi Duyguların Büyümeni Engellediğini Ortaya Çıkaracak
1.Mandala Gördün
İlk olarak mandalayı görmen, azmini göstermektedir. Her zaman negatif bir renge sahip değilsin, ancak biraz yavaşlamanın zamanı geldi. Sertlik inatçılığa dönüştüğünde sana sadece zarar verir. Sunulan yardımı reddetmek her zaman yararlı değildir. Sevdiklerinle daha sık iletişim kurmalısın, aksi takdirde senden uzaklaşırlar. İmtiyazlar genellikle makuldür ve hiç de utanç verici değildir. Herkes senin 'soğuk mizacının' farkında, bununla övünmene gerek yok. Anlayışsızlığınızı değiştir ve biraz daha sakin ol. Böylece hayatının nasıl daha kolay olacağını fark edeceksin.
2.Kelebek Gördün
İlk gördüğün şey kelebekse, o zaman çok temiz kalpli bir insansın demektir. Hayatının bu aşamasında, hayatından kolayca bahseden, en samimi deneyimleri paylaşan 'açık bir kitap' gibisin. Kendin hakkında daha fazla konuşarak insanlara daha yakın olduğunu düşünebilirsin. Arkadaşlarına daha yakından bak ve onlara güvenmeden önce iyice tanı. Çünkü yayılan tüm kişisel bilgiler seni itibarsızlaştırabilir. Güvenliğini unutmamalısın.
3.Gözleri Gördün
İlk gördüğün şey gözlerse, sadece rahatlaman gerekir. Bir stres durumu olan sinir gerginliğinde ustalaştın. Ancak, her yerde riskler ve tehlikeler görüyorsun. Durum sürekli kontrol altında tutulmazsa, basit bir darbe ile kağıttan bir ev kadar hızlı dağılacağını düşünüyorsun. Biraz ara verip dinlenmelisin. Tercih ettiğini seç: dağlarda açık hava etkinlikleri veya en sevdiğin televizyon dizisini bir fincan sıcak çikolata eşliğinde izlemek. Ana şey, kendine ruhsal ve fiziksel rahatlama için zaman vermektir. Sonra işe geri dönebilirsin.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Hangi Duyguların Büyümeni Engellediğini Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı