Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Yeteneklerini Keşfetmeni Sağlayacak

Bu dünyadaki her birey gizli bir kaliteye sahiptir. Hepsi farklıdır, sadece görünüşte değil, aynı zamanda yapabildiklerinde de. Bu dünyadaki pek çok insan, ne tür bir doğal yeteneğe sahip olduğunu bilme fırsatına asla sahip değildir.

Ve birçok insan gizli yetenekleri hakkında iki kez düşünmez bile. Bunu bulmak biraz zaman ve çaba gerektirecek. Sende gizli kalmış özel niteliklerini bulmak istiyorsan, resme dikkatlice bir bak ve dikkatini çeken ilk şeyi söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Yeteneklerini Keşfetmeni Sağlayacak
Dağları Gördün
Sana ve sevdiklerine yöneltilen olumsuzlukları affetmeyen bir insansın. Çığlık atmayacaksın, sadece ceza sözü vereceksin. Senin dikte ettiğin veya dayattığın bir ceza değil, karma tarafından. Unutma yapılan herşey elbet bir gün geri döner.
Ağaç Gördün
Gerçeği aniden algılayan bir insansın. Belki empatiksin ya da sadece iyi kalpli ve anlayışlı bir ruhun var: İnsanların sevinçleri ve sorunları ile empati kuruyorsun ve bu dünyanın güzelliğini görüp anlayabiliyorsun.
Masanın Üzerindeki Limonu Gördün
Sen baskın bir insansın ve doğuştan lidersin. Belki de bu kaliteyi atalarından miras aldın. Neredeyse her zaman bir vakaya, bir duruma, bir ilişkiye, fikrine, vizyonuna ve kararına göre gelişmeye ihtiyaç duyarsın.
Tabloyu Gördün
Aldatılması imkansız bir insansın ve bu kaliteyi kaybetmiyorsun ama her insanı kelimenin tam anlamıyla başından sonuna kadar görüyor ve yalanı anında hissediyorsun. Tüm başarılarını anlatan, tüm sonuçları ve yaşam planlarını başkalarıyla paylaşmayan temkinli ve çekingen bir insansın.
Sandalyeleri Gördün
Sen irade, eylem ve ifade özgürlüğünü takdir eden bir insansın. İç dünyanı, kişisel alanını, olaylara bakış açını kurtarmak için uzun zamandır hazırsın. Zorlayıcı ve titiz insanları sevmiyorsun. Başka birinin hayatına müdahale etmezsin ve biri kendi iyiliği için bile olsa senin hayatına müdahale etmeye çalışırsa, sağlam ve sabit durursun.
Bardakları Gördün
İstenilen sonuçlara ulaşmak için gözlem yapmayı, planlamayı, sabırla, merakla ve dikkat çekmeden beklemesini bilen bir insansın. Keskin bir zihnin var, kendini nasıl kontrol edeceğini ve belirli bir durumun nasıl biteceğini tahmin ediyorsun.

Share your Results: