Duygusal Durumunu Belirlemek İçin Bir Çiçek Seç

Çoğu zaman, bir kişinin normal aktivitelere dönebilmesi için duygusal durumunu bilmesi yeterlidir. Sonuçta, sadece olumsuz değil, aynı zamanda yüksek bir zihin durumu bile bize zarar verebilir. Duygusal durumunu öğren, şu anda neyden korkman gerekir?

Testi yapmadan önce bunları uygulamalısın;

• Önce rahatlamaya çalış.
• Düşüncelerini durdurmaya çalış.
• İçsel hislerine odaklan.
• Çiçek resimlerine bir göz at.
• En çok hangi çiçeği seversin?

Bir çiçek seçerken kendi sezgini dinle. Mantığı dahil etmemek önemlidir, aksi takdirde sonuç yanlış olacaktır.

Bir Çiçek Seç

Duygusal Durumunu Belirlemek İçin Bir Çiçek Seç
1.Çiçeği Seç
Anlamsızlık seni sarar. Artık tüm soğukkanlılığını tamamen kaybettin ve hiçbir şeyi ciddiye almıyorsun. Bu davranış seni sorunlara götürebilir.
2.Çiçeği Seç
Öfori içindesin! Bu duygu seni tamamen en hoş hislere daldırdı. Artık rahatsın ve hayatındaki ciddi değişiklikleri fark etmeyebilirsin.
3.Çiçeği Seç
Biri seni rahatsız etti ve aynı zamanda bu duyguyu saklamaya çalışıyorsun. Eğer ona bir çıkış yolu vermezsen, daha derin bir duyguya dönüşecektir.
4.Çiçeği Seç
Çok sakinsin ve hatta bir şeye odaklanıyorsun. Dünya görüşün artık daralmıştır. Fark yaratabilecek bazı önemli noktaları fark etmeyebilirsin.
5.Çiçeği Seç
İçinde coşku yanar. Bu kesinlikle iyi! Ancak, bu tür duygulara teslim olarak, kaldırabileceğinden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsin.
6.Çiçeği Seç
Şu anda birini veya bir şeyi kıskanıyorsun. Seni rahatsız ediyor ve sürekli gerginsin. Ayrıca, özgüvenin kaybolur. Bu duygudan kurtulman gerekiyor.
7.Çiçeği Seç
İç boşluk tarafından yenirsin. Şimdi her şeye kayıtsızsın. Hayatta destek ve bir hedef bulmalısın, yoksa çok bunalıma girebilirsin ve bu tehlikelidir.