Duygularını Kontrol Edebilir Misin? Testi Çöz Ve Kendin Hakkında Yeni Bir Şeyler Öğren!

Duygular hayatımızın çok önemli bir parçasıdır. Bir kişi bu faktörü nasıl kontrol edeceğini bilmiyorsa, oldukça zor zamanlar geçirir. Duygularını nasıl koruyacağını ve ölçülü bir insan olmayı biliyor musun? Testi çöz ve öğren!

Senden gereken tek şey birkaç adımı tamamlamak:

• Her şeyden önce rahatlaman gerekir.
• Sonra tüm düşünceleri kesmeye çalış.
• Kendine odaklan.
• Mevcut maske resimlerine bir göz at.
• En çok beğendiğin bir maskeyi seç.

Seçim yaparken sezgisel hareket et! Mükemmel bir sonuç elde etmenin tek yolu budur.

Bir Maske Seç

Duygularını Kontrol Edebilir Misin? Testi Çöz Ve Kendin Hakkında Yeni Bir Şeyler Öğren!
1.Maskeyi Seçtin
Sen açık bir kitapsın! Duygularını nasıl gizleyeceğini bilmiyorsun. Dürüst olmak gerekirse, hiçbir şeyi gizlemek istemezsin. Böyle biri olmayı seviyorsun. Hiçbir şey saklamayan basit bir insan olmanın daha iyi olduğunu düşünüyorsun. Böylece kimse seni hiçbir şeyden mahkum edemez. Bu seni kolay bir hedef haline getirir.
2.Maskeyi Seçtin
Her zaman aşırı olumsuz duyguları saklıyorsun. Bir neşe ve mutluluk maskesi takıyorsun. Kırılsan bile, hepsini bir şakaya çevireceksin. Tabii ki, içinde hala her şey için endişeleniyorsun, ama neden başkaları bunu bilsin ki? Mutlu olduğunda, bunu tüm dünyaya göstermekten mutluluk duyacaksın!
3.Maskeyi Seçtin
Kararlı bir insan olmaya çalışıyorsun. Tüm duygularını derinlerde saklıyorsun. Bu yüzden birçok insan seni soğukkanlı biri olarak görüyor. Gerçek şu ki, belirli bir zaman diliminde bir kez patlarsın, duygulara bir çıkış verirsin. Bu durumun uzun süre devam eder ve depresyona girebilirsin.
4.Maskeyi Seçtin
Sadece nasıl sevineceğini bilmiyorsun. Öyle oldu ki, herhangi bir başarı, neşe ve şans sadece senin değerlerindir. Tüm bunları inatla kendi başına başardığını düşünüyorsun. Sana uygun olan her olumsuz duyguları dışarı atmaya hazırsın.
5.Maskeyi Seçtin
Uyum senin sloganın. Duygularını kolaylıkla kontrol edebilirsin. Duygularını dozajda ve sadece gerekli gördüğünde gösterirsin. Öfkeyi nasıl bastıracağını biliyorsun ve sonra bu tür negatif enerji için doğru çıkışı buluyorsun. Bu çatışmalardan uzak ve sakin bir insan olmana yardımcı olur.
6.Maskeyi Seçtin
Duygularını ancak yakınındaki insanlarla iletişim kurarken ifade edebilirsin. Yabancılardan uzak duruyorsun. Sen sadece sana güven vermeyen insanlardan uzak durmaya çalışan çok mütevazi bir insansın. Bulunduğun yere ulaşmak çok zor, ancak ailen ve arkadaşların sana sahip oldukları için mutlular!