Psikolojik Test: Karanlık Tarafını Keşfet! Hangi Olumsuz Özelliğe Sahipsin?

Herhangi bir madalyanın iki yüzü vardır. Yani bir insanda: olumlu ve olumsuz karakter özellikleri var. ‘Karanlık tarafını’ öğrenmeye hazırsan, bu ilginç psikolojik testi yapabilirsin.

Teste başlamadan önce şunları yapmalısın:

• Teste odaklan.
• Kendine dışarıdan baktığını hayal et.
• Farklı kaktüslerin resimlerine bir göz at.
• Kendin için kesinlikle satın alacağın birini seç.

Uzun süre bir görüntü seçmeye değmez. Altıncı hissini kullanman gerekiyor, bu da seçimin 5 saniye içinde yapılması gerektiği anlamına geliyor.

Bir Kaktüs Seç

Psikolojik Test: Karanlık Tarafını Keşfet! Hangi Olumsuz Özelliğe Sahipsin?
1.Kaktüsü Seçtin
Otoriter - Her zaman lider konumda olmak istersin. Bunun uğruna, en yakın insanların bile başının üzerinden geçmeye hazırsın. Etrafındaki herkesi boyun eğdirmeye çalışıyorsun. Herhangi bir reddetmeyi öfkeyle kabul edersin!
2.Kaktüsü Seçtin
Açgözlülük - çok acı verici bir kâr arzun var. Her durumda kendine fayda sağlamaya çalışıyorsun. Ne pahasına olursa olsun mal edinmek sana olumlu duygular verir, ancak bunun sevinci kısa sürer.
3.Kaktüsü Seçtin
Konuşkanlık - sosyallik iyidir. Ancak, bunda ne zaman duracağını bilmek gerekir. Şimdi bir şey hakkında konuşmanın uygun olup olmadığını düşünmüyorsun. Kendini tutamazsın! Bir bakıma dedikodu yapmayı bile seviyorsun.
4.Kaktüsü Seçtin
Sorumsuzluk - genellikle sorumsuzsun. Verdiğin sözleri tutmuyorsun ve asla başkalarının çıkarlarını düşünmüyorsun. Asla toplumda konulmuş kurallarla sınırlı değilsin.
5.Kaktüsü Seçtin
Bayağılık ve eksantriklik arasında bir denge duygusundan tamamen yoksunsun. Genellikle bu, yalnızca yaşam yönergelerinde değil, aynı zamanda görünüşünde de kendini gösterir.
6.Kaktüsü Seçtin
Bu genellikle merakla karıştırılır. Meraklı bir insan her zaman bir başkasının hayatına 'burnunu sokar' ve tüm nezaket ölçülerini bir kenara bırakır. Bu her şeyin farkında olmak istemenin sağlıksız bir eğilimidir!