Seçtiğin Balık Sana İç Dünyanı Ve Duygularını Anlatacak

Psikolojik görsel testler, kullanım kolaylığı nedeniyle popülerlik kazanmaktadır. Bu tür kontroller, insanların kendilerini daha iyi tanımalarına ve davranışlarına dışarıdan bakmalarına yardımcı olur. Kendine bakmak ve mevcut durumunu anlamak istiyorsan, bu test sana yardımcı olacaktır.

Teste geçmeden önce şunları uygulamalısın;

• Her şeyden önce düşünce sürecini durdurman gerekir.
• Kendine odaklan.
• İç dünyana daldığını hayal et.
• Çevreyi, duyuları ve sesleri hayal et.
• Şimdi mevcut balık resimlerine bir göz at.
• Akvaryumuna yerleştireceğin birini seç.

Seçimine iç dünyanın ve duyumlarının birlikteliğini koyman çok önemlidir.

Bir Balık Seç

Seçtiğin Balık Sana İç Dünyanı Ve Duygularını Anlatacak
1.Balığı Seçtin
Hayatının gerçek bir hız treni olduğunu hissediyorsun! Şimdi yukarı çıkıp doruklara ulaşıyorsun, sonra çok hızlı bir şekilde düşüyorsun. Böyle köklü değişikliklerden bıktın ve süreklilik istiyorsun. İşte bunun için çabalamalısın. Kendin için en azından duygusal destek bulmaya çalış!
2.Balığı Seçtin
Kendine derinden dalmış durumdasın. Belki de hiçbir şekilde kontrol edemediğin bazı düşünceler tarafından eziyet ediliyorsun. Bunlar genellikle çok güçlü duygulardır: aşk, nefret, kıskançlık, küskünlük vb. Kendinde uyum bulman ve tüm olumsuzlukları bırakmaya çalışman gerekir.
3.Balığı Seçtin
Bu balığı seçtiysen, acilen kişisel alana ihtiyacın var. Etrafındaki tüm insanlar sana baskı yapıyor gibi görünüyor. Ayrıca koşullar, haklarını ihlal edecek şekilde gelişir. Özgürlük, ihtiyacın olan şeydir. Duraklat ve sadece dinle.
4.Balığı Seçtin
İnanılmaz bir özgüvene sahipsin! Tam olarak ne istediğini ve ne hayal ettiğini biliyorsun. Şimdi doğru yoldasın ve çok yakında değerli hedefine ulaşacaksın. Aşırıya kaçmamaya çalış. Enerjini geri kazanmak için bazen kısa molalar vermen gerektiğini unutma.
5.Balığı Seçtin
Ruhunda uyum ve nezaket hüküm sürer. Bir güç dalgası hissediyorsun ve her insanı sıcaklığınla sarmak istiyorsun. Artık rahat ve savunmasızsın. Bazı insanlar nezaketinden yararlanabilir. O zaman kendini hoş olmayan bir durumda bulabilirsin.