Yaşam Yolunuz Hakkında Rehberlik Almak İçin Bir Antik Peri Seçin

periler.jpg

Periler edebiyatın, bilimin ve Yunan mitolojisindeki sanatın ilham verici tanrıçasıdır. Onlar, bu eski kültürlerde yüzyıllardır sözel olan şiir, lirik şarkıları ve mitlerde somutlaşan bilginin kaynağı olarak düşünülmüştür.

Peri, genel olarak, bir sanatçıya, müzisyene, yazara, hatta yaşamda daha fazla çaba göstermeye çalışan ve sadece hayallerini gerçekleştirmek için biraz esin kaynağı olan bir insana ilham veren bir kişiyi ifade edebilir.

 1. Şimdi sizde resimdeki perilerden birini seçin ve yaşam yolunuz hakkında rehberlik mesajınızı alın. Bir Peri Seçin

Yaşam Yolunuz Hakkında Rehberlik Almak İçin Bir Antik Peri Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  (A) 1.Periyi Seçtiniz

  Seçtiğiniz peri, ruh ailesinin önemli olduğunu hatırlatıyor. AİLE, kanala değil, size yakın olmayı seçtiğiniz kişidir. Aileniz, erkek kardeş veya kız kardeşiniz gibi doğmuş bir yakın arkadaş olabilir. Ruh ailesindekiler önemlidir. Sahip olduğunuz bağ bu ömürden daha derine gidiyor.

  Onlara ulaşma ve onlarla bağlantı kurma zamanı (dünyanın neresinde olursa olsun, ruhaniyet alanında olanlar). Ruh aile bağlantınızın kelimelerden daha derin olduğunu bilin. Ne yaptığınızı, ne düşündüğünüzü hatta onlarla sohbet etmeyi ve hissetmeyi biliyorlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  (B) 2.Periyi Seçtiniz

  Seçtiğiniz peri, değişimin yaşamın bir parçası olduğunu ve korkacak hiçbir şeyin olmadığını hatırlatır. Doğal bir büyüme döngüsündesiniz ve hayatınızdaki bir veya daha fazla alan değişiyor. Bunu kucaklayın ve bunun yolculuğunuzun bir parçası olduğunu ve bununla savaşmamayı bildiğini bilin. Kötü hissediyorsanız, değişime geçmek için harekete geçmelisin; şimdi zamanı.

  Periniz, ruhsal yolculuğunuza devam etmenizi ve kendiniz olmaya devam etmenizi teşvik etmek için burada. Dünyaya sadece siz olmanız için sunacak çok şeyiniz var. Aşk büyülüdür, çünkü her şeyi dönüştürme gücü vardır. Tuttuğunuz sevgi sadece etrafınızdakilere değil, tüm dünyaya dokunma gücüne sahiptir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  (C) 3.Periyi Seçtiniz

  Seçtiğiniz peri, kendinizi evinizin temeli için temel oluşturan bir çırak olarak görmenizi hatırlatır. Evinizi hayatınız olarak görün. İster çalışma, kariyer, yeni yaşam tarzı seçimi,  yeme / egzersiz planı ya da kendiniz için doğru olan herhangi birşey. Zaman ayırın ve acele etmeyin. Devam etmeden önce her alanın eksiksiz ve doğru yerde olduğundan emin olun. Son sonuca odaklanın ve sürecin tadını çıkarın.

  Görüşünüze güvenin görüşünüz korkunç bir korku filtresi olmadan keskin ve nettir. Sizin için ne anlama geldiğini görebilir, sizin için neyin doğru olduğunu bilebilirsiniz. Koşu atılımını yap. Artık sizin için karanlık ve ışık yoktur - hayat, yaşam, özgür ve açık. Periniz sizin yanınızda koşup uçacak. Birlikte uçup, yükseleceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  (D) 4.Periyi Seçtiniz

  Seçtiğiniz peri size bilge bir baykuşun enerjisini gösteriyor. Kendinizi veya başkalarını gözlemlediğiniz, düşündüğünüzü veya analiz ettiğinizi hissedebilirsiniz. Acele etmeyin, düşünmek için zaman ayırın, hayal kurun ya da yeniden düşünün. Herhangi bir soruna soruna yönelik çözümlere verilen cevaplar, derinlemesine uzanır. Artık dinleme zamanı.

  Periniz, yaşam kalitenizi iyileştirmek ve kendinizi Kaynakla hizalamak için sizi yaratıcı tarafınızla yeniden bağlantı kurmaya davet ediyor. Periniz sizi uyarmak ve eğlenmek için açık yürekli çabalara katılmak için pratik, mantıklı aklınızdan ve hayatın ciddiyetinden vazgeçmenizi tavsiye eder. Oynak yaratıcı ifade önemlidir çünkü sizi hayallerinize yaklaştıran titreşiminizi arttırır.

  Bu, ruhlarınızı harekete geçiren ve kendinizi iyi hissettiren herhangi bir yaratıcı çabaya kendinizi kaptırmanın zamanıdır. Bir müzik aleti çalmak, resim yapmak, yazmak, yemek pişirmek, kuyumculuk yapmak, süslemek, dikmek, fotoğraflamak, peyzaj düzenlemek, dans etmek veya tasarım yapmak gibi bir şey olabilir. Bu size neşe getirdiği sürece ne olduğu önemli değildir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın