Ne Tür Bir İnsan Olduğunuzu Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kabile Ruh Maskesi Seçin.

maske-1.jpg

Kabile maskelerinin güçlü bir amacı vardır. Geleneksel kullanımlarda, bir maske giyilir, daha sonra maske, kabile ve ruh arasındaki bir ortamın “taşıyıcısı” olur.

Herkesin eşsiz bir zevki vardır, yani seçimlerimiz bireyler olarak kim olduğumuz hakkında çok şey söyleyebilir. Aşağıda bir maske seçin ve sonra ilginç nitelikleriniz hakkında bilgi alın

 1. En Beğendiğiniz Maskeyi Seçin

Ne Tür Bir İnsan Olduğunuzu Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kabile Ruh Maskesi Seçin.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Konuşma Maskesini Seçtiniz

  Eğer bu maskeyi seçtiyseniz, duygularınızla çok bağlantılısınız demektir. Savunmasız ve etkileyici olmaktan korkmuyorsunuz. Sözlerinizin büyüklüğünü anlıyorsunuz ve gücünüzü zarar vermek için kullanmak istemiyorsunuz. Sonuçlardan haberdar olduğunuza göre, konuşmadan önce çok dikkatli düşünün. Şiirsel aklınız güzel hediyeler yaratabiliyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Gülme Maskesini Seçtiniz

  Eğer bu maskeyi seçtiyseniz, iyi vakit geçiriyorsunuz  ve başkalarının ne söyleyeceği umrunuzda değil! Çoğu insanın hayal edebileceği kadar özgürsünüz. Mizah anlayışınız gücünüzdür ve bunu etrafınızdaki insanları iyi hissettirmek için aracınız olarak kullanırsınız. Hayatın çok ciddiye almak için çok kısa olduğunu biliyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Savaşçı Maskesini Seçtiniz

  Eğer bu maskeyi seçtiyseniz içinizde büyük bir Dövüşçü olan bir yangın var demektir. Asla PES etmezsiniz ve insanların seni hayal kırıklığına uğratmasına izin vermezsin. Etrafınızdaki herkesi güçlendiren büyük bir güçsünüz. Hayat ne kadar zor olursa olsun  tehlikenin karşısında cesaretinizi kırmazsınız. Gülümsemeye devam edin. İnanılmaz derecede cesur olmanıza rağmen, bazen bir takımda çalışmanın sizi daha da uzağa taşıyabildiğini bilmek akıllıcadır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Çılgın Maskeyi Seçtiniz

  Bu maskeyi seçtiyseniz, iç şeytanlarınıza dikkat edin. Muhtemelen şu anda bir şeyle savaşıyorsunuz ve duygularınızı kontrol altında tutmanız önemlidir.  Daha sonra pişman olacağınız bir darbeyi önlemek için çatışmalardan uzak durun. Yaşadığınız zorlu zamanlar için destek çemberine yaslanmayı unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Cetvel Maskesini Seçtiniz

  Eğer bu maskeyi seçtiyseniz parlak bir liderin gücü ve karizması var demektir. Kendinizi içine aldığınız durumlara bağlı olarak, ikiniz de sert ve dost canlısısınız. İnsanlar sana güvenebileceklerini biliyorlar  ama seni geçmenin büyük bir hata olacağını da biliyorlar. İnsanların saygısını kazanmak için çok çalıştınız, bu yüzden dünyada olumlu bir değişim yaratmak için yeteneklerinizi kullanın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Ruhani Maskeyi Seçtiniz

  Bu maskeyi seçtiyseniz, en büyük gücünüz sezginizdir. İnanılmaz derecede empatik olduğunuzdan, bir kitap gibi herkesi okuyabilir ve hayatın her kesiminden insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Bu gücü, kendi manipülasyonunuz için kullanmak yerine, etrafınızdakilerin refahını arttırmak için kullanırsınız. Başkalarını yargılamak yerine, önce kendinizle empati yaparak  zor durumlardan kurtulmaya çalışın. Bu beceri sizi saf bir varlık haline getirecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Şifalı Maskeyi Seçtiniz

  Eğer bu maskeyi seçtiyseniz, o zaman bir ruhunuz var demektir. Ne zaman bir sorun olursa, ortaya çıkıp zamanını teklif eden ilk kişi sensin. Herkes sana güvenebileceğini bilir ve sana hayatları boyunca güvenirler. Karşılığında bir şey istemesen de, insanlara para vermeye devam etmeleri için ilham veriyorsunuz. Hizmetinizden inşa ettiğiniz güzel ilişkiler işinizi çok ödüllendirici hale getirir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Sessiz Maskeyi Seçtiniz

  Bu maskeyi seçtiyseniz, karanlık ve gizemli biri olarak bilinirsiniz.  Yeteneklerinin farkında olmana rağmen, alçakgönüllü kaldığınız zaman en iyisini yaptığınızı biliyorsunuz. İçine kapanmışsın, bu yüzden zamanının çoğunu yalnız geçiriyorsun. Büyük bir fırsat doğarsa, partinin hayatı olabilirsiniz. İnsanların tahmin etmesini sağlayan bir sürü numaranız var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın