Bu Hafta Hayatınızda Nelerin Olacağını Öğrenmek İçin Bir Kart Seçin

Kartlardan birini seçmek önümüzdeki 7 gün boyunca size yaşamınızla ilgili tavsiyelerde bulunacaktır!

Bir Kart Seçin

Bu Hafta Hayatınızda Nelerin Olacağını Öğrenmek İçin Bir Kart Seçin
1.Kartı Seçtiniz
Bedeniniz sizin için özeldir ve bundan siz sorumlusunuz. Bazı dersleri öğrenmek için bu fiziksel boyutta enkarne olmaya karar verdiniz ve ruhunuz tarafından seçilen fiziksel aracı uygun bir biçimde desteklemiyorsanız, kendi planınızı sabote edersiniz. Sağlığınız ruhunuzun gelişimi için hayati bir unsurdur ve bunu görmezden gelmemelisiniz. Beslenme ve egzersiz konusunda duyarlı olun.
2.Kartı Seçtiniz
Aklınızdaki denge ve uyum yaşamınız için önemlidir, huzur ve sükuneti takdir etmeyi öğrenmelisiniz. Zihin gereksiz düşüncelerle meşgul olduğunda hiç kimse Kaynağa gerçekten bağlanamaz. Hayatınızı izleyin ve sizi ruhunuzun barışçıl doğasından uzaklaştıran unsurların farkında olun. Geçmişin yaralarını ve görünen adaletsizliği uzlaştırma zamanı geldi. İç huzur görünümünüzü değiştirerek de elde edilebilir. Düzenli ve sakin bir şekilde fiziksel çevrenizdeki uyumu oluşturun. Ruhunuzun melodisini gerçekten ayarlayabileceğiniz bir ortam yaratmak için Yüksek Benliğinizin sesine güvenin.
3.Kartı Seçtiniz
Kimse hayatın kolay olacağını söylemedi. Engeller karşınıza çıkacaktır, böylece üstesinden gelebilirsiniz. Yapabileceğininize inanın, çünkü kendinize inanmazsanız, başka hiç kimse size inanmaz. Sıkıntıların üstesinden gelmeyi başaranlara güven gelir ve bir sonraki engel o kadar cesaret kırıcı görünmez.