İhtiyacınız Olan Mesajı Şimdi Alın

Bu üç deniz kabuğuna bir göz atın ve sizi en çok çeken birini seçin!

Bir Deniz Kabuğu Seçin

İhtiyacınız Olan Mesajı Şimdi Alın
1.Deniz Kabuğunu Seçtiniz
Bu kabuk içeriden görünüşte güçlü farklılıklara sahiptir. Orada bir canlının yaşadığına inanmak çok zor. Bu kabuğu seçtiyseniz, fırtınalardan kurtulduğunuz ve şimdi çok daha güçlü, daha akıllı ve daha deneyimli olduğunuz anlamına gelir. Hassas ve kibarsınız, korunmaya ihtiyacınız vardı. Olumsuz insanların etrafında olmayı zor buluyorsunuz ve ince doğanızı korumak için onlarla geçirdiğiniz zamanı sınırlamanız gerekiyor. Negatif insanlardan tamamen kaçınmak her zaman mümkün değildir, çünkü Bir aile üyesi, iş arkadaşı veya müşteri olabilir. Bu durumda, örneğin koruyucu bir ritüel kullanın, kendinizi beyaz ışıklı bir kozada hayal edin, meleklerden sizi korumasını isteyin. Ya da etrafınızdaki olumsuzlukları yansıtan ve onu sevgiye dönüştüren aynaları hayal edebilirsiniz. Meleklerin sizi sevdiğini ve enerjinizi korumanızı istediğini bilin. Enerjinizi yenilemek için yeterli zamanınız olduğundan emin olun.
2.Deniz Kabuğunu Seçtiniz
Bu kabuk güneş ışınlarına benzer şekilde tabandan tepeye doğru uzanan sırtlara sahiptir. Ve bu kabuk gibi, temas kurduğunuz kişiye ışık yayarsınız. İnsanlara çok fazla değer vererek rahatsız olmamayı öğrenmelisiniz. Zaman zaman hayır demeyi öğrenin. Bu, ışığı yaymayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez, sadece ihtiyaçlarınızın farkında olun ve kişisel sınırlarınızı belirleyin. Aksi takdirde, stres veya endişe altında olacaksınız. Her şeyde bir organizasyona sahip olmayı, katı bir yapıya sahip olmayı, her şeyin açıkça organize edilmesini seviyorsunuz. Ancak her şeyin her zaman mükemmel olmadığını unutmayın. Yaşam akışını takip etmeyi öğrenin.
3.Deniz Kabuğunu Seçtiniz
Bu kabuk, güzel bir desenle pürüzsüz. Görünmeyen küçük bir çatlak var. İçinde sanki bir diş var ve sizi uyarıyormuş gibi: 'Evimden uzak dur.' Bu kabuğu seçtiyseniz, artık ihtiyacınız olmayan şeyleri bırakmanın zamanı geldi. Harekete geçerseniz çok şey değiştirebilirsiniz. Bu sadece sizin yapabileceğiniz bir seçim, hiç kimse bunu sizden daha iyi yapamaz. Başkalarının hayatınızı kontrol etmesine izin verdiğinizde, onlara hayatınızı yaratma fırsatı verirsiniz. Bunun yerine, kontrolü ele alın ve hayal ettiğiniz hayatı yaşayın. Artık ilerlemeniz ve hak ettiğiniz hayatı yaşamanız için geçmişi bırakmanız ve affetmeniz gerekir.