Haftanın Yol Gösterici Mesajını Almak için Bir Güneş Seçin

ancient-sun-test-768x432-1.jpgGüneşi ışınlarla ve insan yüzü ile tasvir eden ikonik gelenek, yüksek ortaçağ döneminde Batı geleneğinde gelişti ve Rönesans’ta yaygınlaştı ve Güneş tanrısı (Sol / Helios) ‘a geri döndü. Her belirli çizim bir Melek rehberi veya radyan enerjiyi temsil ediyordu.

Bu 3 eski güneş tasvirlerinden hangisini seçeceksiniz?

 1. Bir Güneş Seçin

Haftanın Yol Gösterici Mesajını Almak için Bir Güneş Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Güneşi Seçtiniz

  Suyunuzu için, sağlıklı yiyin ve zihninizi açık tuttuğunuzdan emin olun, böylece nasıl ilerlediğinize odaklanabilirsiniz. Bugün istediğimiz şeyden emin olmak istediğimiz, ve nasıl olmasını istediğimizden emin olmak istiyoruz ki, ruhani ekiplerimiz onu elde etmek için bize yardımcı olabilsin. İnanılmaz, harika manifestolar! Öyleyse, oraya koymadan önce ne istediğimize emin olalım, tamam mı?

  O Melekler, korkuyu bir kenara koymanın ve bunun için gitmenin zamanı geldiğini bilmenizi ister! Hayatınızda size mutluluk getireceğine inandığınız çok uzun bir süre denemek istediğiniz ve kabul ettiğiniz bir şey var. Bu yüzden, korkuyu bir kenara bırakın ve bir adım atmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ya da bu hedefe doğru sadece küçük bir eylem yapın, böylece ilerleme hissi sizin üzerinizde süpürür ve bu bebek adımlarının tümü başarıya katılabilir!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Güneşi Seçtiniz

  Çoğu zaman, ruhunun amacı ile uyum içinde olmadığımızı hissedebiliriz. Bu güneş bugün seçildi, dolayısıyla uyumun ne zaman gerçekleştiğine bakılmaksızın bazen hissedebileceğimizin farkında olabiliriz, Evren ve Ruhsal Ekibimiz bizi her zaman yolumuza doğru hafifçe döndürüyor. Öyleyse eğer biraz pistten çıkmış gibi hissediyorsanız, bugün Ruh'la oturmak için biraz zaman ayırın ve Evrenin enerjik akışının sizi doğru yöne doğru çekeceğini hissedin.

  Şimdi dikkatle ilerlemenin zamanı geldi. Aradığınız yönde herhangi bir işlem yapmadan önce çevrenizdeki tüm gerçekleri ve kaynakları bir araya getirebilmeniz gerekir. Başmelek Uriel'den, istediğiniz tüm seçenekleri tam olarak anlayarak istediğiniz yönde ilerlemek için ihtiyacınız olan kaynakları ve bilgiyi bulmanıza yardım etmesini isteyin. Bu bir seçim yapma zamanıdır ve bu anda seçmeden önce iyi bilgilendirilmiş olmak çok önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Güneşi Seçtiniz

  Şimdi odaklanma zamanı. Çabucak, dikkatinizin sabitlenmesi gereken şeylerden uzaklaştıran düşüncelerin dikkatini dağıttığını anlıyoruz.

  Sizin için önemli olan ömür boyu desteklediğiniz ve hayatınızda şu anda birlikte olmayı seçmiş olduğunuz ruh grubunuzdaki en yüksek iyilik için ileriye doğru ilerlerken tüm dikkat dağıtıcı noktaları ortadan kaldırdığınız öncelikleri seçmelisiniz. Evrensel enerjiniz büyük bir ilerleme dönemine giriyor ve sen kilit bir oyuncusun.

  Şu an sahip olmanız gereken odak aile üzerinde olmalıdır. Dikkat, sevgi ve desteğe ihtiyaç duyan bir aile durumu var. Durum için mevcut olan ana ışıklardan birisiniz ve dahil olanların demir atma enerjisi şu an için çok önemli.


  Sonuçlarınızı Paylaşın