Kimin Yardımına İhtiyacınızın Olduğunu Öğrenmek İçin Bir Melek Kanadı Seçin!

Hepimiz zorluklara ve başarısızlıklara katlanıyoruz, bazen daha ileri gidecek gücümüz yok ve her şeyden vazgeçmek istiyoruz. Yakınlarda yardım ve destek vermeye hazır kimse olmadığında hayat özellikle daha da zordur. Ancak yine de umutsuzluğa kapılmayın, en iyisine inanmaya çalışın. Düşünceler maddi, Evren boşuna yaşam yolunda bu denemeleri göndermiyor, bu da o kadar güçlü olduğunuz anlamına geliyor ki, tüm bunlardan kurtulabilir ve daha akıllı olabilirsiniz.

Bilgelik ve yaşam deneyimi hiç kimse için kolay olmamıştı. Umarız hayatınızda her şey mutlu olur ve yanınızda acılarınızı dindirecek ve sevinçlerinizi paylaşacak yakın insanlar olacaktır. Bugün size, kısaca ‘Melek Kanadı’ adını verdiğimiz özel bir test sunmak istiyoruz. Nitekim, bu testte beğendiğiniz üç melek kanadından birini seçmeniz isteniyor.

Bir Melek Kanadı Seçin

Kimin Yardımına İhtiyacınızın Olduğunu Öğrenmek İçin Bir Melek Kanadı Seçin!
1.Melek Kanadını Seçtiniz
Şu anda zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun yeniden şarj olması, dinlenmeniz ve rahatlamanız gerekiyor. Sorunlarınıza bir ara verin ve kendinize zaman ayırın.Ruh, iyileştirici etkisine mümkün olduğunca açık olmanızı hatırlatır. Biraz yorgun olduğunuzu fark edebilirsiniz çünkü yeni şifa enerjisini absorbe edebilmek için vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı vardır. Koruyucu Meleğinizi sizi enerji ve zarafetle doldurması için çağırın. Sessizlik ve yalnızlık içinde serbest biçimde yapın.
2.Melek Kanadını Seçtiniz
Açıkça iletişim kurmanıza ve kişisel yaşamınızdakilere sevgi ve güvenle gerçeği söylemenize yardımcı olması için Koruyucu Meleğinizi çağırın.Ondan hayatınıza samimiyet ihsan etmesini isteyin ki bunda aldatma olmasın. Böylece kimse sizi kıramaz. Şanslı olmayı hak ediyorsunuz!
3.Melek Kanadını Seçtiniz
Sağlıksız ve düşük olumsuz etkilerden koruyan Koruyucu Meleğinizi çağırdığınızda kendinizi dış olumsuz etkilerden koruyacak bir ışık savaşçısı ile çevrelersiniz.Size yardım edebileceğini ve yardım edeceğini unutmayın, ancak bütünlüğü koruyarak, başkalarıyla veya kendinizle sınırları test etmeden üzerinize düşeni yapmalısınız.Başkalarına karşı nazik olun, kin tutmayın ve kimseyi hesaba katmayın. Açıklık ve nezaket, doğru ve en iyi insanları size çekecek!