Seçtiğin Orkide Sana Şu Anda İhtiyacın Olan Tavsiye Getirecek

“Orkide” kelimesinin kökeni bağlamında, bu çiçek doğurganlık, canlılık ve çekicilik ile ilişkilidir. Orkide, zarif duruşu ve büyülü tasarımıyla kadınlığın ve mükemmelliğin simgesi haline geldi. Yaptığın seçimler sana hayatının bu aşamasında ne tür tavsiyelere ihtiyacın olduğunu gösterecektir.

Bir Orkide Seç

Seçtiğin Orkide Sana Şu Anda İhtiyacın Olan Tavsiye Getirecek
1.Orkideyi Seçtin
Değiştirilemeyecek bir şey tarafından kendine eziyet ediyorsun. Sana kalmış olana odaklan. Kendin için üzülme ve kendini kurban olarak görme. Hayatındaki sorunlu alanlar üzerinde çalış, ancak bunlar üzerinde çok fazla durma. Konfor alanından çıkmaya çalış ve yeni bir şey dene. Odağını diğer yöne kaydırırsan, daha iyi hissedeceksin. Değiştiremeyeceğin şeyleri kabul et. Zamanla, daha iyi hissedeceksin ve şu anda sana olanlar sonsuza kadar sürmeyecek. Bu da geçecek. Yakında o döneme geri dönebilecek, en iyi ve en cesur savaşçılardan biri olduğunu anlayacaksın.
2.Orkideyi Seçtin
Yakın zamanda duygusal bir çöküntü yaşadın. İşteki çok fazla sorun, toksik ilişkiler veya sahte arkadaşlar yüzünden hala mücadele ediyorsun. Hayatın değişti. Bozulmanın eşiğinde olduğunu unutma. İşin için bu kadar endişelenmeyi bırak. İşten eve sorun getirme. Sonuçta, kişisel yaşamın ve sağlığın çok daha değerli. Bu sana çok fazla yük getiriyorsa, şimdi daha düşük bir maaşla da olsa yeni bir iş kolu düşünmek için iyi bir zaman. Bazen seni inciten bir şeyden ayrılmak, ona güç vermekten daha iyidir. Sana ne kadar zor ve hatta imkansız görünse de, güçlüsün ve her şeyin üstesinden gelebilirsin
3.Orkideyi Seçtin
Hayatında bir geçiş dönemindesin. Yanlış insanları hayatından çıkarmakla akıllıca bir karar verdin. Bu kararı uzun zamandır erteledin, ancak hayatındaki toksik insanlardan kurtulmanın çok faydalı olduğunu zaten fark ettin. Seni yeterince kullandılar ve hayal kırıklığına uğrattılar. İlerlemek için geçmişten kurtulman gerekir. İster uzun süredir tatmin olmayan romantizmini sonlandır, ister sahte arkadaşlardan ayrıl, hayatta yeni bir sayfa açman ve her şeye yeniden başlaman önemlidir. Başlamak her zaman zordur, ancak bunun doğru karar olduğunu bil. Aynı yerde zamanı işaretlemenin ve bunu hak etmeyen insanlar için duygularını boşa harcamanın bir anlamı yok. Değişimi kabul etmezsen, kalbini ve zihnini özgürleştiremezsin.
4.Orkideyi Seçtin
Bir aile kurmanın zamanı geldi. Bu büyük adım için yeterince olgun ve hazır hissediyorsun, ancak bir şey seni erteliyor.Belki doğru kişiden veya yeterince iyi finansal istikrardan yoksunsun. Ruh eşinle zaten tanıştıysan, kaderini birbirine bağlamaktan ve hayatına birlikte devam etmekten çekinme. Çocuklar için doğru zaman asla gelmeyecek. Asla tamamen sakin ve kendinden emin, tamamen mali açıdan bağımsız, tamamen hazırlıklı olmayacaksın. Ama erteleme çünkü zaman geçiyor. Çocuğun geldiğinde, onsuz nasıl yaşayabileceğini merak ediyorsun. Halihazırda bir ailesi olanların, yolun zor olduğunu biliyorlar, ama aynı zamanda sağlıklı ve uyumlu bir aileden sağlıklı ve mutlu çocuklardan daha büyük bir mutluluk olmadığını da biliyorsun.

Share your Results: