BİLİNÇALTININ SENİN HAKKINDA NELER SÖYLEDİKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN FAVORİ KARTINI SEÇ

naslovna-2.jpg

Size en çok hitap eden kart, sadece bilinçaltınız hakkında detayları ortaya çıkarmayacak.Bu teste başlamak için, rahatlayın,derin bir nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Daha sonra kartları inceleyin ve dikkatinizi çeken birini seçin…

SEÇTİĞİNİZ KART, HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEKTİR

Haydi Başlayalım!!!

 1. Bir Kart Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

BİLİNÇALTININ SENİN HAKKINDA NELER SÖYLEDİKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN FAVORİ KARTINI SEÇ

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. KARTI SEÇTİNİZ

  Yumuşak ve melankoli bir ruhun yanı sıra nazik bir doğanız var. Genellikle güzelliğin tadını hissedersiniz ve en sevdiğiniz şeylerle çevrili olduğunuzda kendinizi daha iyi hissedersiniz. Gelenekler ve geçmiş sizin için önemlidir.

  Bu kartı seçerek, bir şeyler yapmaktan hoşlandığınızı ve hayattaki tüm küçük hediyeleri  takdir ettiğinizi ortaya koyarsınız.

  Hayatınıza yeni bir şeyler geliyor ve kendini güvende hissetmek istesen de bu değişimden çok mutlu olacaksın. İlkbahardaki çiçekler gibi, yakında çiçeklenecek.

  Her ne kadar sessiz  kalsanız da, sesinizi daha sık duyurmanızın zamanı geldi. Hissettiğiniz şeyleri söylemenizin zamanı geldi.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2. KARTI SEÇTİNİZ

  Yeni maceralar, yeni hisler ve yeni deneyimler kazanıyorsun.Oldukça cesursun ve küçük oyunlar oynamayı çok sevmezsin. Çok güçlü bir kişiliğiniz var, banal kelimeler ve zayıf övgülerden uzak duruyorsunuz.Sadık ve güvenilirsiniz  hayatınızdaki önemli bir kişiyi asla aldatmazsınız.

  Bu kart seçiminiz genellikle iyi zorluklardan zevk aldığınızı ve bu zorlukların yaşanmasının sizin için ne kadar zor olduğunu umursamıyor. Sonunda güzel bir şeyin seni beklediğini hissettin ve haklısın.

  Her zaman amaçlarına yaklaşıyorsun. Cesaretiniz etrafınızdakiler için bir güç kaynağıdır, ama aynı zamanda onlara yumuşak tarafını da göstermelisiniz. Herkesin buna ihtiyacı var!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3. KARTI SEÇTİNİZ

  Oldukça rahat bir insansın, ayakların yere sağlam basıyor. Alçakgönüllü ve samimisiniz  insanlar size zarar verdiğinde, çok hızlı bir şekilde gülümseyip affediyorsunuz.

  Diğerleri bile en küçük şeyler ile başlarını rahatsız ederken, en sevdiğiniz şarkıları mırıldanarak, kendiniz ile uyum içinde kendinizi bulabilirsiniz.

  Bu kartın seçilmesi bir geçiş anı olduğunuzu, küçük değişikliklerle karşı karşıya olduğunuzu ve yakında bunların daha iyi olduğunu göreceğinizi gösterir.Yolunuzda kıvrımlar ve dönüşler var, ama siz gelmekte olan her şeyle başa çıkabilecek dengeli bir insansınız.

  Sakinliğiniz, enerjiniz ve sıcaklığınız çevrenizdeki insanlara yardımcı olabilir. Onlara fazla önem taşımayan şeylerle uğraşmamayı öğretin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4. KARTI SEÇTİNİZ

  Sen sakin yansıtıcı bir insansın ve duyguların çok derin. Yalnızlığı tercih ediyorsun, ama iyi arkadaşlıklara karşı çıkmıyorsun.Aynı zamanda çok hassas , şefkatli ve her zaman samimi birisin.

  Devam etmekten korkma; Gözleriniz değişime uyum sağlayacak ve hakettiğiniz güzelliği bulmaya başlayacaksınız.

  Öte yandan, özel hayatınız güzel, zihniniz harika şeylerle dolu, bu yüzden de en yakın arkadaşlarınızı zaman zaman en yakın sevdiklerinizi paylaşmak için davet edebilirsiniz. Parlamaya başlama zamanı.…

  Sonuçlarınızı Paylaşın