Bir Gül Seç Ve Temel Yaşam Önceliklerini Öğren

Güller, eski uygarlıklara aşina olan muhtemelen dünyadaki en popüler çiçeklerdir. Yaprakları çok fazla uçucu yağ içerir ve doğal bir antibiyotik görevi görür. Gül yağı aromaterapide ve masaj sırasında kullanılır. İçerdiği faydalı maddeler cilt enfeksiyonları ve solunum yolu hastalıklarıyla mücadeleye yardımcı olur. Ama güllerin kişiliğin hakkında sana ne söyleyeceğini biliyor muydun?

Bu çok basit ve etkili bir testtir. Resme bir göz at ve hangi gülü en çok sevdiğini belirle. Sence en güzeli hangisi?

Bir Gül Seç

Bir Gül Seç Ve Temel Yaşam Önceliklerini Öğren
1.Gülü Seçtin
Sen cesur ve kararlı bir dışa dönüksün. Kendin hakkında en çok sevdiğin şey dürüstlüktür. İyi gelişmiş bir sezgin var ve yalanlarla gerçeği anında ayırt ediyor, tüm ilişkileri yalnızca açıklık ve güven üzerine kuruyorsun. Eylemlerini planlamayı tercih edersin çünkü ne istediğini çok iyi biliyorsun ve istediğini elde etmek için çok çalışmaktan hiç korkmuyorsun. Bununla birlikte, iç huzurunu ve dengeni korumakta güçlük çekebilirsin, bazen çok gergin ve sinirlenirsin. Dinlenmek ve rahatlamak için kendine zaman ayırdığından emin ol, böylece tükenmezsin.
2.Gülü Seçtin
Yakın çevrene nasıl özen göstereceğini ve koruyacağını biliyorsun, ancak aynı zamanda sürekli olarak kendi huzurun ve esenliğin hakkında da düşünüyorsun. Bu fena olmasa da, sonunda kendinle dünyanın geri kalanı arasında bir "duvar" inşa etme riskine giriyorsun, sanki hiç yokmuş gibi olmak istiyor ve kimsenin sana dokunmayacağını hayal ediyorsun. Harekete geçmeyi öğrenmezsen ve kenarda oturmazsan, gelecekteki değişikliklere uyum sağlayamazsın, bu da bir kişi olarak ilerleyemeyeceğin ve gelişemeyeceğin anlamına gelir. Dünyayı algılama şeklini değiştirmeye çalış!
3.Gülü Seçtin
Akıllı bir insansın, ancak bazı zamanlarda kendini kontrol edebilmen ve seni tamamen ele geçirebilecek duygulara yenik düşmemen gerekir. Muhtemelen kendini diğerlerinden farklı görüyorsun. İnanılmaz inceliğin, dokunuşun ve duygusallığın nedeniyle modern topluma pek uymadığını düşünüyorsun. Yeteneklerini ve başarılarını küçümseme eğilimindesin ve mücadele etmen gereken şey bu. Kendine güvenmeye çalış ve kendini benlik saygını artıran insanlarla kuşat. Hayallerini gerçekleştirmenin senin için ne kadar kolay olacağını göreceksin!
4.Gülü Seçtin
Yaratıcılık, neşe ve pozitiflik hayattaki temel önceliklerindir. Her zaman "parlak taraf" a nasıl bakılacağını bilirsin, doğal olarak meraklısın ve sürekli olarak yeni bilgiler öğrenmek ve almak istersin. Çabucak inisiyatiflere, projelere ve olaylara dahil olurken, aynı zamanda ilgini kaybettiğinde onlardan vazgeçme eğilimindesin ve oldukça çabuk kaybediyorsun. Kıskanılmaya değer birçok beceriye sahipsin, ancak tutarlılık ve sebattan yoksunsun. Eylemlerini düzene sokmaya çalışırsan daha fazlasını başarabileceğini göreceksin. Bu kaçırdığın başarının sırrı!
5.Gülü Seçtin
Her zaman tetikte olursun. Her şeyden önce güvenliğine, istikrarına ve sakinliğine değer verirsin. Çok fazla düşünme, sürekli bir şeyler hakkında endişelenme ve geleceğine endişeyle bakma eğilimindesin. Şimdiye kesinlikle daha fazla dikkat etmelisin. Gerçekleşmesi muhtemel olmayan uydurma durumlar ve olaylar için delirmemelisin - şimdi doyurucu bir hayat yaşamaya başlamak daha iyidir. Sürekli kaygınla, kendini mutluluk ve neşeden mahrum edersin.
6.Gülü Seçtin
Hayalleri planlara ve planları gerçeğe dönüştürmek için ne yapılması gerektiğini bilen, amaçlı bir insansın. Öz disiplin, özveri, sıkı çalışma ve hedeflerine ulaşmak için harcadığın tüm çabayla harika bir rol model olabilirsin. Çok çalışıyorsun, bunu arzu ve zevkle yapıyorsun. Hayat senin için adım adım tırmandığın bir merdiven gibidir. Özlemlerinde ısrarcısın, hareket ve gelişme senin için varoluşunun temel koşuludur.

Share your Results: