Bir Ruhani Sembol Seçin ve Yaşam Hedefinizi Keşfedin

SEMBOL-KA-1.jpg

Resme daha yakından bakın ve çok düşünmeden sizi kendine en çok  çeken sembolü seçin. Seçtiğiniz Afrika sembolü, yaşam hedefinizin ne olduğunu ortaya çıkaracaktır.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bir Ruhani Sembol Seçin ve Yaşam Hedefinizi Keşfedin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Sembolü Seçtiniz

  "Uyum ve Denge"

  İyi yada kötü olsun, aşırıya kaçmayı seviyorsunuz. En küçük deneyimler bile çok fazla duyguya neden olabilir, ancak böyle olmak zorunda değildir. Duygularınızı bastırmayın, ama nasıl sakinleşeceğinizi de öğrenin. Mantıklı şeyler düşünün.

  Duygular iyidir, ama bir denge olmalıdır. Eğer denge sembolünü seçerseniz bu yakın gelecekte olumlu bir şeydir uzun zamandır üzerinde çalıştığınız şeyi başardığınız anlamına gelir, ama herşeyden önce dengeyi kurmak gerekir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Sembolü Seçtiniz

  "Örümcek Ağı"

  Hazır olun, çünkü ciddi değişiklikler bekleniyor. Hayatınız, kelimenin tam anlamıyla baştan başlıyacak. Kendinize odaklanabilmeniz için enerji ve güce odaklanın. Çünkü çok büyük değişiklikler yapma şansınız olacak.

  Kötü alışkanlıkları ve klişeleri bırakmalısınız. Kendinizin en büyük düşmanı olmaya eğilimlisin ve buna son verme zamanı geldi. Kendinizin  en iyi arkadaşı olun. Örümcek ağı size arzu ettiğiniz hayatı yaratabileceğinizi hatırlatmaktadır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Sembolü Seçtiniz

  "Koruma"

  Gerçek dostluk ya da romantik bir aşk olsun, sizi büyük bir aşk bekliyor, kalbiniz şarkı söylemeye hazırdır. Daha önce birçok kez, kırık, yalnız ve terk edilmişsiniz, ama yakında bunların hepsi sona erecek. Şans seni bulacak.

  Bu arada, etrafınızdaki insanlara bir gülümseme, sevgi ve dikkat verin. Ne verirseniz, iki katı olara sana geri dönecektir. Hayatta güzel bir şeyin sizi beklediğini bilmek çok önemlidir. Koruyucu sembol, tüm problemlerinizi ve sıkıntılarınızı çözeceğinizi size hatırlatmaktadır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın