Favori Mandalanı Seç ve Gerçek Niteliklerini Ortaya Çıkar

KKJ-1.jpg

Mandalalar, bir insanın içindeki dünyanın belirli bir durumunu yansıtır.Kişinin kişiliğini ve daha iyi bir insan olmayı öğrenmesine yardımcı olurlar.

 1. Favori mandalanızı seçin ve bunun sizin için ne anlama geldiğini okuyun.

Favori Mandalanı Seç ve Gerçek Niteliklerini Ortaya Çıkar

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Mandalayı Seçtiniz

  "Cömertlik ve Ahlak"

  Daha iyi olmaya çalışıyorsun, büyük hırsların ve standartların var. İnsanların seninle anlaşması zor olabilir, ama senin için, kendinle anlaşmak daha da zor. Çok çalışıyorsun, ama kendi iyiliğin için değil. Çalışıyorsun çünkü dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsun. Sen zarar vermediğin sürece seviyorsun. Ve sonrasında ... hala sevmeyi bırakmıyorsun. Yaptığınız her şeyi çok az insan takdir edebilir.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Mandalayı Seçtiniz

  "Hayranlık ve Doğruluk"

  Başkalarına dikkat etmeyi seven sorumlu bir insansınız. Dürüst çalışmaya inanır ve sorumluluğu kolayca alırsınız. İyi bir karakteriniz var ve başkalarına güven veriyorsunuz. Kişiliğin etrafa ışık saçıyor. Samimi ve eglenceli birisiniz Her zaman anlatacak ilginç bir hikayeniz var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Mandalayı Seçtiniz

  "Açık zihin ve Dikkatli"

  Sen harika bir düşünürsün. Düşünceleriniz ve fikirleriniz çok önemlidir. Sadece teorilerinizle ve bakış açınızla düşünmeyi seviyorsunuz. Sen içe dönük bir insansın. Düşünmeyi ve öğrenmeyi sevenler ile iyi geçinirsin. Ahlakı düşünmek için çok zaman harcıyorsun. Toplumun büyük bir kısmı sizinle aynı fikirde olmasa bile doğru olanı yapmaya çalışırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Mandalayı Seçtiniz

  "Zeki ve Felsefi"

  Sen çok özel birisin. Kimse sana yakın bile gelmiyor. Sezgisel bir kişiliğin var ve biraz garipsin. Genelde yanlış anlaşılırsınız ve bu sizi incitir. Kişisel alan sizin için önemlidir. Yaratıcılığınız geliştirilmeli ve diğerlerinden saygı görmelidir. Yaşamın hem açık hem de karanlık yanlarını açıkça gören bir insansınız.Ayrıca çok da duygusalsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Mandalayı Seçtiniz

  "Güven ve Kontrol"

  Sen çok bağımsızsın. Sloganınız “kendin yap”. Sadece kendine güveniyorsun. Kendi ruhunuzu ve sevdiklerinizin gücünü nasıl koruyacağınızı biliyorsunuz. Ne istediğini biliyorsun ve gitmekten  korkmuyorsun. Başkalarından ihtiyaç duyduğunuz tek şey, size karşı dürüst olmalarıdır. Sen her zaman gerçeğe hazırsın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Mandalayı Seçtiniz

  "Asalet ve Duyarlılık"

  İnsanlarla kolayca ilişki kurabilirsin. Çok arkadaşın var ve hayatını daha iyi  yaşamayı seviyorsun. Sıcak ve parlak bir auraya sahipsin. İnsanlar senin yanındayken kendilerini rahat hisseder. Her gün kendinizi nasıl geliştireceğinizi düşünüyorsunuz. İlginç, derin ve eşsiz olmak istiyorsun. Başkalarından daha çok sevilmelisin. Sevginize cevap vermeyenleri bile sevmeye razısın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın