Parmağınızın Şekli Kişiliğinizle İlgili Çok Şey Söyleyebilir

Parmağınızın şekli kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabilir: El falı,bir kişinin karakter özelliklerini ve kaderini avcunun içindeki çizgilerle anlatan bir bilimdir.

Bugün kendiniz hakkında biraz daha fazla şey öğrenmenize yardımcı olacak basit bir test hazırladık. Parmak şekliniz kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabilir Fotoğrafa bakın ve parmak şeklinizi seçin.

Parmak Şeklinizi Seçin

Parmağınızın Şekli Kişiliğinizle İlgili Çok Şey Söyleyebilir
A. Kare Parmak

Siz oldukça gizemli bir insansınız. Planlarınız ve hayalleriniz hakkında konuşmaktan hoşlanmazsınız. Sadece kendinizi çok yakın hissediğiniz kişilere anlatırsınız.Büyük bir kalbiniz var ve gerekirse kendinizi feda etmeye hazırsınız. Bu parmak formuna sahip insanlar sakin, dürüst ve naziktir. Ayrıca mükemmel bir mizah anlayışları vardır!
B. Sivri Parmak

Siz her konuda çok sadık bir insansınız - aşk ilişkilerinizde, arkadaşlıkta ve işte. Bir insanı seviyorsanız, o zaman tüm yüreğinizle ona teslim olursunuz.Aynısı profesyonel kariyeriniz için de geçerlidir. İşi bitirip çekişmeli sorunları çözene kadar sakinleşmezsiniz.Aynı zamanda, bu tür parmakların sahipleri çok savunmasızdır ve yaratıcı bir yapıya sahiptirler. Yabancılarla iletişim kurmakta zorlanırlar, ama tüm zamanlarını sevdiklerine adamaya hazırdırlar.
C. Kürek Şeklindeki Parmak

Anlaşmazlıkları kolayca çözersiniz. Bir şey sizi gafil avladığında, bir süre için karmakarışık olursunuz, ama çok hızlı bir şekilde kendinizi toparlar ve zorluklarla başa çıkarsınız.Nadiren karmaşık görevleri üstlenir ve yabancı alanlardan kaçınmaya çalışırsınız. Başkalarının görüşlerine saygı duyuyorsunuz. Çok kibar bir kalbiniz var ve birisini rahatsız etmeden önce iki kere düşünürsünüz.