Seçtiğin Ağaç Seninle İlgili İlginç Bir Şey Ortaya Çıkaracak

Seçimin, seninle ilgili ilginç bir şeyi ortaya çıkaracaktır. Bir an için ormanda yürüdüğünü ve ağaçları hayranlıkla izlediğini hayal et. Güzel yapraklarına, gövdesinin şekline, yapraklarına bakıyorsun. Resimdeki ağaçlardan birini seç ve kendinle ilgili ilginç bir şeyi ortaya çıkar.

Bir Ağaç Seç

Seçtiğin Ağaç Seninle İlgili İlginç Bir Şey Ortaya Çıkaracak
1.Ağacı Seçtin
Bu ağacın seçimi genellikle hayatlarından memnun olmayan ve durumu daha iyiye doğru değiştirme ihtiyacı hisseden insanlar tarafından yapılır. 'Mutluluk bir yerde bulunur ama ben orada değildim, o halde orada olmalıyım' bu anlarda yaşadığın motto budur.Bu ağacı seçenlerin temel nitelikleri cesaret, merak ve yeniye olan ilgidir. Hayatlarında bir değişiklik için can atıyorlar. Bilgi ve deneyimi özümsemek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Çok az insan bu aşamada uzun süre kalır. Genellikle yeni bir yol seçtikten sonra başka bir ağaç için seçim yaparlar.
2.Ağacı Seçtin
Bu ağacı seçenler sabırlı, ısrarcı ve çok çalışkandırlar. Asla havlu atmazlar. Her zaman motive olurlar. Adım adım zirveye çıkarlar ve hedeflerinden asla vazgeçmezler.Bu açıdan onlar gerçek profesyoneller ve çok metodikler. 'Doğaçlama' kelimesini duyduklarında, yüzlerinde şüphecilik ifadesini görebilirsin. Hayat onlar için güzel ama sadece planlarına göre gittiğinde.Mantıklı insanlar olmaları ile karakterize edilirler, sürprizleri ve yenilikleri kabul etmezler. Değişiklikleri sevmezler, özellikle de planlarını bozanları.
3.Ağacı Seçtin
Çok özgün ve yaratıcı bir kişiliğe sahiptirler. Alışılmadık yoldan aşağı inmezler, gözlerini patronlarından da almazlar. Yaratıcı ve ilham vericidirler. Her şeyi kendi başlarına yapmak isterler, şu ya da bu alanda yeni yollar tasarlarlar.Genelde karizmatik ve çekicidirler. Giyinme biçimleri genellikle çok orijinaldir. Onları sinirlendirmek kolaydır ve ruh halin borsadan daha hızlı yükselir ve düşer. Onlar parlak konuşmacılar ve hem isteyen hem de istemeyen herkesle fikirlerini paylaşmaya hazırlar.
4.Ağacı Seçtin
Kış ya da yaz fark etmez, lider kılıklarıyla her zaman hazır dinamik insanlardır ve kendilerini bu şekilde tanımlarlar, fikir ve eylem üreticisidirler.Hırslı, pragmatik ve insanları vazgeçilmez olduklarına ikna edebilirler. Ne istediklerini ve bunu nasıl başaracaklarını biliyorlar. Dünyada iki bakış açısı olduğunu düşünüyorlar: yanlış olan ve onlarınki.Arkadaş olarak çok samimiler ama düşman olarak çok tehlikeli olabilirler. Görünüşe göre, çocukluğundan beri damarlarında rekabet var.
5.Ağacı Seçtin
Empati kurma yeteneğine sahiptirler. Üzüntü ve sevinçleri paylaşarak başkalarının duygularıyla çok kolay özdeşleşirler. Nazik ve arkadaş canlısıdırlar, dünyayı herkesten daha iyi algılayabilirler.Mutluluk için sadece kişisel iyiliğe ihtiyacın yok. Uyum, çevrelerinde mutlu olduklarında onlara gelir. Çok diplomatiktirler, müdahale etmemeyi ve yanlış anlaşılmaları gidermeyi tercih ederler. Barışa gerçeğin üzerinde değer verirler. Vakaların %99'u ilk taviz verenlerdir.

Share your Results: