Seçtiğiniz Kalp Size Şu Anda Nasıl Bir Aşka İhtiyacınız Olduğunu Söyleyecektir

Bir kalp seçin ve şu anda nasıl bir aşka ihtiyacınız olduğunu öğrenin.

Bir Kalp Seçin

Seçtiğiniz Kalp Size Şu Anda Nasıl Bir Aşka İhtiyacınız Olduğunu Söyleyecektir
1.Kalbi Seçtiniz
1 Numaralı kalbi seçtiyseniz, bu, şefkatli ve aynı zamanda tutkulu bir sevgiye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Sizin gibi, bencilliğin üstesinden gelebilecek, aşk ilişkilerinde fedakarlık yapabilecek ve hataları affedebilecek, ilgi alanlarını kendisinin önünde tutabilecek bir ortağa ihtiyacınız var. Her zaman eşinize destek vermeye, onunla ilgilenmeye, ona saygı duymaya ve sadık bir sevgili olmaya hazırsınız; Aynı şeyi karşınızdaki kişidende beklersiniz. İçinizde mutluluk ve uyum hissedersiniz, bu bakımdan sıcak kanlısınızdır.
2.Kalbi Seçtiniz
2 numaralı kalbi seçtiyseniz, bu "psikolojik hesaplama yoluyla" sevgiye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Siz pragmatik bir insansınız, doğası gereği gerçekçisiniz, illüzyona sahip değilsiniz ve hangi ortağa ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Aşık olduğunuzda mantıklı düşünme yeteneğinizi koruyabilirsiniz. Aşkınız rasyonel ve içindeki ilişkiler ahenkli bir yapıdan oluşuyor ve çoğu zaman başarılı bir şekilde gelişiyorlar. Pervasız bir davranışta bulunamazsınız ve birbirinize zarar veremezsiniz.
3.Kalbi Seçtiniz
3 numaralı kalbi seçtiyseniz, bu romantik bir aşka ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Kalbinizin göğsünüzden çıktığını hissediyorsunuz. Büyük bir titizlikle, ondan yeni mesaj olup olmadığını görmek için telefonunuzu sürekli kontrol edersiniz. Bir mesaj varsa, onu okurken anlaşılmaz bir sevinç yaşarsınız ve tekrar tekrar okursunuz, her kelimede gizli bir anlam bulmaya çalışırsınız. Tüm boş vaktinizi birlikte geçirirsiniz, gece veya gündüzleri ayıramazsınız, birbirinizle ilgilenir, saatlerce konuşursunuz. Farketmediğiniz eksiklikler bile sizin için ideal gözükür.
4.Kalbi Seçtiniz
4 numaralı kalbi seçtiyseniz, bu sakin ve eksiksiz bir aşk arkadaşlığına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir, birbiriniz için sadık ve güvenilir ortaklar olmak istersiniz. İlişkiniz, başlangıçta tutku dolu olmayacak olsa bile, özen, saygı, hassasiyet, eşitlikle doldurulacak, ancak birbirinize karşı sarsılmaz bir güven olacaktır. Böyle bir sevgi kendiliğinden ortaya çıkabilir veya arkadaşlıkların dışında büyüyebilir. Bu, yaşam sevgisidir, bir ağaç gibi yetiştirilmesi gerekir ve böylece günlük rutinde romantizme zaman bulması için solmaz.