SADECE 1 DAKİKA İÇİNDE KENDİNİZ HAKKINDA ÇOK ŞEY ÖĞRENECEKSİNİZ! RESİMDE NE GÖRÜYORSUNUZ?

7-1.jpg

Bilinçaltımızın birçok sırrı vardır ve bizim hakkımızda bizden daha çok şey bilir. Ama bir insan ne kadar uğraşırsa uğraşsın, bu süreci kontrol edemez.

İsrailli sanatçı Noma Bar, çalışmalarını negatif bir alanla  yapmayı seviyor. Bu, görüntünün arka planının ayrı bir resim oluşturduğu bir tekniktir.

Bu nedenle Noma Bar’ın çalışmaları psikologlar tarafından teşhis faaliyetlerinde kullanılıyor. Sonuçta, bu çizimler yardımıyla bir kişinin bilinçaltına bakabilir ve kişiliği hakkında çok fazla ayrıntıyı öğrenebilirsiniz.

 1. Resimde İlk Ne Gördünüz

  1. Tavuk
  2. Kırmızı Dudaklı Kız

SADECE 1 DAKİKA İÇİNDE KENDİNİZ HAKKINDA ÇOK ŞEY ÖĞRENECEKSİNİZ! RESİMDE NE GÖRÜYORSUNUZ?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Tavuk Gördünüz

  Gördüğünüz ilk şey bir tavuksa, beyninizin küçük detaylara mükemmel bir şekilde odaklandığı anlamına gelir. 

  Her şeyi görebilirsiniz, ama genellikle bulmacayı resmin içine koyamazsınız.Doğaya göre mükemmeliyetçisiniz ve başladığınız şeyi sonuna kadar geliştirmeye hazırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Kırmızı Dudaklı Kız Gördünüz

  İlk bakışta kırmızı dudaklı bir kızın silüetini fark ettiyseniz, bu sizin kararlılığınızı gösterir. Sen bir maksimalistsin ve yarım önlemlerle sınırlı kalmayacaksın. 

  Yine de, genellikle planlarınızı uygulamak için sabırsızsınız. Tek bir göreve olan ilgini kaybettikten sonra, bir sonrakine kolayca geçersiniz. Senin gibi insanlar matematiğe oldukça meraklı.

  Sonuçlarınızı Paylaşın