Bir Tüy Seçin ve Yaşam Misyonunuzu Öğrenin

Misyonun, her gün yaptığımız şeyle doğrudan bir ilgisi yoktur. Misyonumuz, bu dünyayı daha iyi hale getirmek için yapabileceğimiz bir şey!

Bir Tüy Seçin

Bir Tüy Seçin ve Yaşam Misyonunuzu Öğrenin
1.Tüyü Seçtiniz
İlk tüyü seçerseniz, bunun nedeni hayat misyonunuzun yaratıcılıkla bağlantılı olmasıdır. Siz özgün düşünceye sahip, hayallerini gerçekleştirebilecek bir kişisiniz.
2.Tüyü Seçtiniz
İkinci tüyü seçerseniz, bunun nedeni her zaman başkalarını önemseyen çok hassas bir insan olmanızdır. Bu dünyadaki göreviniz etrafınızdakilere destek olmaktır.Bazen bu zor olabilir ama kendinize de dikkat etmeyi unutmamalısınız. Sizin asıl göreviniz her zaman başkalarına yardım eden bir kişi olmaktır, başkalarını bu dünyadan ve kendisinden korumak için cömert bir ruhunuz ve yeteneğiniz var.
3.Tüyü Seçtiniz
Üçüncü kuş tüyünü seçerseniz, o zaman bu yaşamdaki göreviniz iyileşmektir. Başkalarının neye ihtiyaç duyduğunu, onlara neyin zarar verdiğini, neyin eksik olduğunu öğrenme şansınız var.Bu nedenle, yeteneğinizi başkalarının iyileşmesine yardımcı olmaktır. Siz, tabiri caizse, onun çevresini yönlendiren ve ona eşlik eden kişisiniz.
4.Tüyü Seçtiniz
Dördüncü tüyü seçerseniz, bunun nedeni çok fikirli bir insan olmanız, sonsuz enerjinizin olması ve daima yeni bir şeyler yapmak istemenizdir. Göreviniz bu enerjinizi diğer insanlara yaymaktır.