Bir Kuş Seçin Ve Hayatınızda Hangi Duygunun Eksik Olduğunu Bulun

Bugün sizler için hayatınızda eksik olan duyguları ortaya çıkaracak bir psikolojik test hazırladık.

Bu testi geçmek için, görüntüdeki kuşlardan birini seçin ve seçiminizin sizin hakkınızda ne söylediğini öğrenin

Bir Kuş Seçin

Bir Kuş Seçin Ve Hayatınızda Hangi Duygunun Eksik Olduğunu Bulun
1.Kuşu Seçtiniz
Sürekli meşgulsünüz ve birbiri ardına iş yapıyorsunuz. Asla arkanıza yaslanamayacağınızı hissediyorsunuz ve projelerinizden birini bitirir bitirmez hemen diğerini üstleniyorsunuz. Sorun, kendi çıkarlarınızı başkalarının ihtiyaçlarının altında tutma eğiliminde olmanızdır. Hayır demeyi öğrenmeniz gerekli, çünkü sağlığınızı etkileyebilecek birçok şeyden çok yorulacaksınız.
2.Kuşu Seçtiniz
Geçmişte hala sizde canlı olan birçok psikolojik travma yaşadınız. Artık değiştiremeyeceğiniz durumları affetmeyi ve bırakmayı başaramadınız. Sürekli olarak neyin yanlış olduğunu, neden hak ettiğinizi merak ediyorsunuz. Başkalarının size yaptıklarının sizi değil, onları karakterize ettiğini anlamalısınız. İnsanların kendileri olduğunu kabul edin. Ancak duygularınızla ilgilenmezseniz şaşırmayın, çünkü onları çok iyi göstermediğiniz için çözüm kolay gelemez.
3.Kuşu Seçtiniz
Duramazsınız ve beyniniz sürekli bir şeyler yapmak için çalışır. Yatağa gittiğinizde ve uyandığınızda, iş başındasınız ve dinlenmek için yarım saat oturursanız hemen pişmanlık duyarsınız. Bu böyle uzun süre devam edemez. Siz asla pes etmeyen ve istediklerini elde edene kadar devam edecek türden birisiniz. Bunda yanlış bir şey yok, ancak enerjinizi yeniden şarj etmek için biraz dinlenmeniz gerekiyor, aksi takdirde sağlığınızı riske atarsınız.
4.Kuşu Seçtiniz
Kendinizi gerçekte olduğundan çok daha az düşünüyorsunuz. Sizi hiçbir şekilde yansıtmayan diğer kişilere karşı çok nazik olmak istersiniz. Eleştiriye tahammül edemezsiniz ve bir şeyi mükemmel bir şekilde başaramazsanız, onu kolayca kabul edemezsiniz. Bu nedenle, yeterince iyi olmadığınızı hissettiğiniz birçok durumdan kaçınırsınız. Böylece büyük bir hata olan gelişme olasılığınızı dışlamış oluyorsunuz. Etrafınızdaki her şeyi ciddiye almamaya çalışın ve bazen herkes gibi insan olduğunuz için hata yaptığınızı kabul etmeyi öğrenin.
5.Kuşu Seçtiniz
Başkalarının sorunlarını, kendi sorunlarınızı düşünmeden saatlerce dinleyebilecek bir kişisiniz. Başkalarına yardım etmekten ve onlara her zaman yararlı tavsiyeler vermekten mutluluk duyarsınız. İyi olan, her zaman neşeli ve her şeyden mutlu olan kişi olarak biliniyorsunuz, çünkü asla kimseye şikayet etmiyorsunuz. Bununla birlikte, bazen kalbinizi boşaltabileceğiniz birine ihtiyaç duyarsınız, ancak rolünüze alışkın olduğunuz için kimsenin sizinle ilgilenmeyeceğini düşünürsünüz. Bunu değiştirin ve kalbinizi rahatsız eden her şeyi güvendiğiniz biriyle paylaşın. Böylece kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
6.Kuşu Seçtiniz
Yoktan mucize yaratabilen bir sihirbaz gibisiniz. Ailenize ve sevdiklerinize ihtiyaç duyduklarını vermek ve günlük hayatlarını mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazırsınız. Bunu yapmak zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. İsterseniz her zaman yardım alabilir ve bunun için yardım edebilirsiniz. Korkularınızı biriyle paylaşın ve ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yardım isteyin. Siz hiç yalnız değilsiniz. Ara sıra dinlenmeniz gerekiyor.
7.Kuşu Seçtiniz
Monotonluğunuz ve hayatın monotonluğuyla kendinizi kaybolmuş hissedeceksiniz. Alevinizin kaybolduğunu hissediyorsunuz ve artık bir zamanlar sahip olduğunuz coşkuya sahip değilsiniz. Sizi gerçekten tatmin edecek veya kişisel gelişiminize yardımcı olabilecek şeyler için zamanınız olmadığını düşünüyorsunuz. Buna asla tamamen katılmamalısınız. Kendiniz için küçük bir çalışma yapma fırsatına sahip olmak için zamanınızı planlamaya çalışın. Daha az hedef belirleyin ve bunları birer birer gerçekleştirin. Getirdikleri başarı duygusu sizi ileriye taşıyacak ve hayattaki sevincinizi geri verecektir.