Seçtiğiniz Çiçek, Hayatınızın Şimdiki Anında İhtiyaç Duyduğunuz Bilgelik Mesajını Taşır

Hayat bize sorularımız hakkında hazır cevaplar vermiyor. Her gün bizi iyi hissettiren ve bize mutluluk veren yeni bir şeyler öğreniyoruz. Ancak bu bizim için her zaman kolay değildir, çoğu zaman en büyük bilgelik en acı deneyimlerden sonra elde edilir.

Konfor alanımızdan ayrıldığımızda gelişir ve daha iyi hale geliri. Kendimizde gizli potansiyeli aramaya zorlayan çatışma durumlarıyla karşı karşıya kalırız. Şu anda böyle bir durum yaşıyorsanız, o zaman bu test tam size göre.

Resimdeki çiçeklerden birini seçin ve özellikle sizin için getirdiği bilgelik mesajını tanıyın.

Bir Çiçek Seçin

Seçtiğiniz Çiçek, Hayatınızın Şimdiki Anında İhtiyaç Duyduğunuz Bilgelik Mesajını Taşır
1.Çiçeği Seçtiniz
Şimdi sakin olmalısınız. İşler gerçekten karmaşık olsa da, şimdi patlamanın, kontrolü kaybetmenin veya sonuçlara atlamanın zamanı değil. Çoğu durumda, yapabileceğiniz en iyi şey “bırakıp gitmek” tir. Herkes ilginizi hak etmiyor. Hedeflerinize ulaşmak için kendinize ve eylemlerinize odaklanmaya çalışın. Sabırlı olun ve ne isterseniz alın.
2.Çiçeği Seçtiniz
Sebep, karar verirken ana silahınızdır. Her zaman yönlendirilmesine ve dürtüsel olmamasına izin verin, böylece daha sonra pişman olmazsınız. Herhangi bir işlem yapmadan önce dikkatlice düşünün. Her şeyden önce, sağlığınıza dikkat edin ve aradığınız cevabı bulmak için tüm deneyimlerinizi kullanın ve seçilen yolda çok daha fazla güvenle ilerleyin.
3.Çiçeği Seçtiniz
Kontrolünüz dışında olan bazı durumlar var. Onları değiştiremezsiniz ve sizi üzmelerine veya seçtiğiniz yolun önüne geçmelerine izin vermemelisiniz. Her şeyin olduğu gibi gerçekleştiğini ve her acının yeni deneyimler getirdiğini anlamak gerçekten büyük bir güçtür. Değiştirilemeyecek şeyler için endişelenmeyin, bunun yerine bakışlarınızı hayatın sizin için sakladığı sonsuz olasılıklara yönlendirin. Tüm dünya sizindir, kendinize karşı alçakgönüllü olun ve başınızı kaldırıp yüzünüzde bir gülümsemeyle ilerleyin, çünkü yolunuzda pek çok güzellik olacak.
4.Çiçeği Seçtiniz
Hepimizin hayatımızda kötü günleri var. Şu anda karşılaştığınız sorunlar sadece başınıza gelmiyor ve Evren öfkesini tamamen üzerinize dökmeye karar vermedi. Bunları nasıl doğru kullanacağınızı biliyorsanız, zorluklar büyümenize yardımcı olacaktır. Bu zor dönemin size sunduğu tüm büyüme fırsatlarını içinize çekin. Hayatınızı sevgi, olumlu duygular ve iyi enerjiyle doldurun. Tüm bunlar sizi çok daha mutlu edecek.
5.Çiçeği Seçtiniz
Minnettarlık, gerçekten mutlu ve başarılı bir yaşamın temel direklerinden biridir. Gerçekten olmak istediğiniz yerde olmayıp, mücadele ediyor olsanız bile, gittiğiniz yol için, öğrendiğiniz tüm dersler ve edindiğiniz iyi arkadaşlar için minnettar olmalısınız. Minnettarlık hissetmek bizi güçlendirir ve hayatımızda olacaklar için bize umut verir. Zaferler ve bilgi için minnettar olun. Her güne kişisel yolculuğunuzun bir parçası olarak davranın, bu hayatınıza çok daha fazla anlam katacaktır.
6.Çiçeği Seçtiniz
Geçmişiyle uzlaşmamış bir kişinin başarılı bir hediyesi olamaz. Kalbinizde hala çözülmemiş sorunlar varsa, kendinizi iyileştirmek için yardım aramak önemlidir, aksi takdirde hayatınız yaralarınız etrafında döner ve asla hak ettiğiniz mutluluğu bulamazsınız. Ancak zamanda geriye gidip yaralarınıza dokunarak kendinizi iyileştirebilir ve kendiniz için daha iyi bir gerçeklik yaratabilirsiniz. Kendinizi şimdiki zamanda tam olarak yaşamaktan alıkoyan duygusal yükten kurtarın ve ihtiyacınız olan yeni başlangıcı bulun.