Bir Güneş Seçin ve Yakın Geleceğinizle İlgili Bilge Bir Mesaj Alın

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_612cafa7-35d9-41ef-b61a-1668af05086c-1.jpg

 1. Birkaç saniye ayırın, resme bakın, gözlerinizi kapatın ve sizi en çok çeken güneşi seçin…

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bir Güneş Seçin ve Yakın Geleceğinizle İlgili Bilge Bir Mesaj Alın

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Güneşi Seçtiniz

  Bazen büyük hayaliniz bilinçliliğinizde huzur içinde uyur, böylece yaşamdaki basit görevlere dikkat edebilirsiniz. Güzel çiçeklerin çiçeklenmesinden önce gövdelerin neden döküldüğünü düşünün. Ölü yapraklar reddedilir, arazi sular altında kalır ve sonra doğaya bırakılır. Bu başarıya ulaşmada çok önemli bir adımdır.

  Dikkatinizi hedefinizden uzaklaştırarak ve ondan uzaklaştığınızda, başarıya ulaşmaya hazır olursunuz. Gündelik görevlerle meditatif bir şekilde uğraşırken, enerjinizi temizlersiniz, böylece aradığınız şeyi size daha da yakınlaştıracak  anlarını deneyimleyebilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Güneşi Seçtiniz

  Bu, diğer insanlarla sosyalleşerek kendini geliştirmeye ve dönüştürmeye dair bir sorudur. Bazı insanlar sizi bir sonraki bilinç düzeyine ve özgünlüğe götürmek için hayatınızda görünürler. Sonuçlar, bireye bağlı olarak değişse de, karşılıklı bir deneyimdir. Bu insanları tanıyorsunuz ve sizi cezbediyor, ancak bazen en başında onlara karşı güçlü bir nefret bile hissediyorsunuz.

  Olgun ruhlar hayatınızda ya da hayatınızda kalmak için çok kısa bir süre arkadaş olabilirler. Ne olursa olsun, sizi şimdi anlayamayacak şekilde değiştireceklerdir. Bu insanlara dikkat edin. Onlar senin en büyük hediyen.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Güneşi Seçtiniz

  Yaratıcı sayılmayabilirsiniz, ama her gün düşünceleriniz, hisleriniz, inançlarınız, niyetleriniz ve davranışlarınızla realitenizi yaratıyorsunuz. Zekanız, ilham verici düşüncenizi ve sezgisel liderliğinizi güçlendirir. Bireyselliğinizi nasıl ifade edeceğinizi biliyorsunuz.

  Şu anda evren ile mucizeler yapabileceğiniz kadar hizalanmış durumdasınız. Hayatınızı kendiniz yarattığınız bir sanat olarak görmeye başladığınızda, sadece güzel ve anlamlı şeyleri deneyimlemeye başlarsınız. Hazır ol, çünkü şaşırabilirsin!

  Sonuçlarınızı Paylaşın