Seçtiğin Şapka Kişiliğin Hakkında Çok Şey Anlatacak

Popüler bilgelik, bir kitabın kapağına göre değerlendirilmediğini söylese de, insanlar genellikle başkalarının ne giydiğine dikkat eder. Ve bu bir tesadüf değildir. Bir insan hakkında kıyafet ve aksesuar seçimi çok şey söyler. Şapkalar, el çantaları, bijuteri, ayakkabılar – tüm bunlar duyguları ve ruh halini yansıtır. Resimdeki şapkalardan en beğendiğin birini seçerek kendin hakkında çok şey öğrenebilirsin.

Bir Şapka Seç

Baykush.net

Seçtiğin Şapka Kişiliğin Hakkında Çok Şey Anlatacak
1.Şapkayı Seçtin
Akıllısın, ama ihtiyatlı ve hesaplısın. İnsanları ve durumları manipüle etmekte iyisin ve onlardan mümkün olduğunca kendin için fayda sağlamaya çalışıyorsun. Sen sadece bu işte bir ustasın! Yaratıcı fikirlerle dolusun ve tüm gücünle onların etkinliğini pratikte kanıtlamaya çalışıyorsun. Bu fikirleri uygulamak genellikle iyi sonuçlar verir.
2.Şapkayı Seçtin
Hayatta sadeliği ve minimalizmi seviyorsun, hoş, tatlı anların ve küçük şeylerin tadını çıkarabiliyorsun. Gereksiz yere dramatize etmenin, bir şeyi karmaşıklaştırmanın veya çok fazla düşünmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorsun. Anlayışına göre, bir yalana dolanmamak için başkalarına ve kendine karşı her zaman dürüst olman gerekir. İnsanlara güven veriyorsun ve güvenilebilirsin.
3.Şapkayı Seçtin
Doğası gereği inanılmaz derecede çekici ve karizmatik bir insansın. Çok az insan sana direnebilir. Tek bir kişi bile sana kayıtsız kalmaz, çünkü bir sohbeti sürdürme yeteneği, nezaket ve görgü ile nasıl etkileneceğini bilirsin. Enerjin insanları bir mıknatıs gibi cezbeder ve tanışmanın ilk dakikalarından itibaren sana hayran kalırlar.
4.Şapkayı Seçtin
Sen sadece istediğini yaparsın, tedbir ve sağduyudan haberin olmaz. Ayrıca, tavsiyeleri gerçekten değerli olsa ve seni düşüncesiz eylemlerden korumayı amaçlasa bile, verdiğin kararla ilgili diğer insanların görüşlerini dinlemezsin. Risk almayı seviyorsun çünkü sadece büyük kazanmak istiyorsun.
5.Şapkayı Seçtin
Kendi değerini bilen kendine güvenen bir insansın ve seninle iletişim kurarken hemen göze çarpan şey bu. Tüm bakışlarınla, senin için değeri olmayan şeylere zamanını ve enerjini boşa harcamayacağını söylüyorsun. Çalışkan, hırslı, titiz ve zirveleri fethetmeye hazırsın. Bu arada, diğer insanları tembel olmaya değil, amaçlanan hedeflere doğru gitmeye teşvik ediyorsun.
6.Şapkayı Seçtin
Sen hoş ve tatlı bir insansın. Çevrendeki insanlar sana sempati duyuyor. Canlı hisleri seviyorsun ve hayatına biraz baharat getirmekten çekinmiyorsun. Geniş, duygusal jestlere ihtiyaç duyan çok romantik bir insansın. Ay ışığında sahilde yürüyüş veya açık havada mum ışığında bir akşam yemeği tam sana göre.