Seçtiğin Maske En Büyük Sırrını Ortaya Çıkaracak

Hepimizin sırları vardır. Elbette, birçok insan sırlarını çok dikkatli tutmaya alışıktır. Bununla birlikte, psikolojimizin bazı özelliklerini kendimizden sık sık gizlemiyoruz. Bilinçaltının hangi sırları sakladığını nasıl bilebilirsin? Bu test bunu anlamana yardımcı olacak.

Bir Maske Seç

Seçtiğin Maske En Büyük Sırrını Ortaya Çıkaracak
1.Maskeyi Seçtin
Bilinçaltı korkuları, fikirlerini saklamana neden olur. Başkalarının planlarından yararlanabileceğinden ve kazandıklarını alabileceklerinden korkuyorsun. Düşüncelerinden korkmamak ve onları uygulamaya başlamak daha iyidir.
2.Maskeyi Seçtin
Bir sükunet maskesinin ardında yaşamaya alışkınsın. Akrabaların bile seni gereksiz yere soğuk biri olarak görüyor. Ama içindeki sıcaklığı dikkatlice saklıyorsun.
3.Maskeyi Seçtin
Diğer insanların düşüncelerini ve eylemlerini anlayabilir ve onların gerçek doğasını görebilirsin. Ama bu bilgini gizli tutuyorsun ve paylaşmaya çalışmıyorsun.
4.Maskeyi Seçtin
İçsel takıntını herkesten saklamaya çalışıyorsun. Karakterinin özelliği, etrafındaki her şey hakkında son derece tutkulu olmandır. Kendi ilgini göstermekten korkma ama her şeyi fanatizme götürme.
5.Maskeyi Seçtin
Bazen ruhun acıdan ve kırgınlıktan parçalanır. Ancak, bunu asla başkalarına göstermeyeceksin. Tutkular okyanusunun içinde patlayabildiği bir zamanda, bir sakinlik ve kayıtsızlık maskesi takıyorsun.
6.Maskeyi Seçtin
Çevrene çok sadıksın. Sen sadece aileni ve arkadaşlarını seviyorsun. Bununla birlikte, alay edilmesinden korkuyorsun ve bu nedenle duygularını dikkatlice gizliyorsun.