Seçtiğin Maske En Büyük Sırrını Ortaya Çıkaracak


Hepimizin sırları vardır. Elbette, birçok insan sırlarını çok dikkatli tutmaya alışıktır. Bununla birlikte, psikolojimizin bazı özelliklerini kendimizden sık sık gizlemiyoruz. Bilinçaltının hangi sırları sakladığını nasıl bilebilirsin? Bu test bunu anlamana yardımcı olacak.

Bir Maske Seç

Seçtiğin Maske En Büyük Sırrını Ortaya Çıkaracak
1.Maskeyi Seçtin
Bilinçaltı korkuları, fikirlerini saklamana neden olur. Başkalarının planlarından yararlanabileceğinden ve kazandıklarını alabileceklerinden korkuyorsun. Düşüncelerinden korkmamak ve onları uygulamaya başlamak daha iyidir.
2.Maskeyi Seçtin
Bir sükunet maskesinin ardında yaşamaya alışkınsın. Akrabaların bile seni gereksiz yere soğuk biri olarak görüyor. Ama içindeki sıcaklığı dikkatlice saklıyorsun.
3.Maskeyi Seçtin
Diğer insanların düşüncelerini ve eylemlerini anlayabilir ve onların gerçek doğasını görebilirsin. Ama bu bilgini gizli tutuyorsun ve paylaşmaya çalışmıyorsun.
4.Maskeyi Seçtin
İçsel takıntını herkesten saklamaya çalışıyorsun. Karakterinin özelliği, etrafındaki her şey hakkında son derece tutkulu olmandır. Kendi ilgini göstermekten korkma ama her şeyi fanatizme götürme.
5.Maskeyi Seçtin
Bazen ruhun acıdan ve kırgınlıktan parçalanır. Ancak, bunu asla başkalarına göstermeyeceksin. Tutkular okyanusunun içinde patlayabildiği bir zamanda, bir sakinlik ve kayıtsızlık maskesi takıyorsun.
6.Maskeyi Seçtin
Çevrene çok sadıksın. Sen sadece aileni ve arkadaşlarını seviyorsun. Bununla birlikte, alay edilmesinden korkuyorsun ve bu nedenle duygularını dikkatlice gizliyorsun.

Seçtiğin Maske En Büyük Sırrını Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı