Sizi Kendine En Çok Çeken Bir Kartı Seçin

Seçtiğiniz kart sizinle ilgili çok şey söyleyebilir. Şimdi rahatlayın,derin bir nefes alın ve bir kart seçin.

Bir Kart Seçin

Sizi Kendine En Çok Çeken Bir Kartı Seçin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kartı seçerseniz, hayatınızdaki bir şeyleri değiştirmek zorundasınız demektir! Hareket zamanı!Bu adımı tamamlamak için ihtiyacınız olan dengeyi elde etmek için enerjinizle bağlantıda kalmaya çalışın!Gözleriniz kapalı olarak oturun ve mevcut durumunuzu görselleştirmeye başlayın. Sonra, filmlerde olduğu gibi, bir karar verdikten sonra hayatınızı hayal edin. Gelecekte neler olacağının şimdiden tadını çıkarabilirsiniz! Etkili bir değişim hissetmeyi başardığınızda, bir özgürlük hissi fark edeceksiniz.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kartı seçerseniz, bir şey yapmak için iş yüküne ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.Birinci, üçüncü ve dördüncü çakranızı dengede tutun, canlılığı arttırın, iç netliği ve anlayışı geliştirin.Bu kartın tavsiyesi: ilk çakranın dengesinden elde edilen enerjiye ihtiyacınız olduğundan, kendinizi dans, yürüyüş, koşu ve spor gibi fiziksel egzersizlere adamak. Doğa ile teması arayın. Evdeyken, yerde yalınayak yürüyün. Sizi toprağa bağlayan ve hareket etmenizi sağlayan gücü hissetmeye çalışın.
3.Kartı Seçtiniz
Şu anda size ne olursa olsun veya duygularınız ne olursa olsun, bu kart size sürekli olarak korunmakta olduğunuzu ve meleklerin size baktıklarını ve yardımınıza gelmeye hazır olduklarını hatırlatıyor.Tüm sevginizi ve minnettarlığınızı meleklere gönderin ve gönlünüzden kendiliğinden çıkan bir dua göndererek onlarla iletişim kurun!