Pusulada Bir Yön Seç Ve Hayatının Nereye Gittiğini Öğren

Şu anda hangi yöne çekildiğine karar ver. Sadece bir yön seç; Gerekirse kendini zorla ama bir seçim yap.

Feng Shui, hayatının en çok ihtiyaç duyduğu yerde duygusal istikrar ve destek bulmana yardımcı olabilir.

Yönergelerden birini seç. Ardından seçiminin yaşamın, nereye gittiğin ve nerede olman gerektiğin hakkında ne söylediğini öğren.

Bir Yön Seç

Pusulada Bir Yön Seç Ve Hayatının Nereye Gittiğini Öğren
Kuzeyi Seçtin
Kuzey, dikkat dağıtıcı olmadan açıkça düşünmek için bağımsızlık ve alan ihtiyacı ile ilişkilidir. Kendini ruhsal uygulamalara ve meditasyona doğru çekilmiş bulabilirsin. Bu yönü seçersen, yalnız başına daha fazla zaman geçirmek, zihnini günlük endişelerden arındırmak ve ilhamın sana gelmesine izin vermek için iyi bir zamandır. Hayatının yeni amacı beklemektir ve sen onu kabul edene kadar günlük hayatından huzursuz ve tatminsiz hissetmen olasıdır. Bu yön aynı zamanda duygusal hastalık ve yaralanmalardan kurtulmaya da yardımcı olur. Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yap ve yüzün kuzeye dönük otur.
Kuzey Doğuyu Seçtin
Daha motive hissetmek veya yaşamda daha net bir yön duygusuna sahip olmak istiyorsan, kuzeydoğunun enerjisini arıyorsun demektir. Bir çıkmazda sıkışmış hissediyor musun? Eğer öyleyse, motivasyonunu geri almana yardımcı olacak bir değişiklik gereklidir. Bazı riskler alma zamanı. Ne yapmak istediğini veya nereden başlayacağını bilmiyor olsan bile, bir şeyler yap. Sıradan çık, çılgın bir kursa katıl, eski arkadaşlarını ara, özgeçmişini hayalindeki şirkete gönder. Mükemmel bir nihai çözüme ihtiyacın yok, sadece değişiklikle başla. Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yap ve kuzeydoğuya doğru otur.
Doğuyu Seçtin
Doğu genişleme ile ilişkilidir. Bu yönü seçersen, hayata karşı daha hırslı hissetmeye başlarsın. Para kazanan bir şirkete giden bir kursa başlamak, bir iş kurmak veya büyütmek için iyi bir zaman. Korkunun yoluna çıkmasına izin verme, artan coşku ve güven seni gitmen gereken yere götürecektir. Sabırlı ol, başarıyı bir gecede bekleme, keşif yolculuğunun tadını çıkar. Hayatında daha iyi bir şeyler yapmak için tüm enerjinden (sabırsızlık dahil) yararlan, onu tek bir yöne odakla ve herkesi etkile! Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yaparak doğuya dönük otur.
Güney Doğuyu Seçtin
Güneydoğunun enerjisini ararken, sezgisel olarak hayal gücüne kanat verme zamanının geldiğini bilirsin. Son derece yaratıcı bir aşamaya geçiyorsun, örneğin kitap yazmak, kurs almak, dil öğrenmek, kendini ifade etmek ve ruhunun şarkı söylemesine izin vermek için iyi bir zaman. Hayallerini gerçekleştirmenin zamanı geldi. İster işle ister hobilerle ilgili olsun, harika fikirlere sahip olmak güvenlidir. Kendini eleştiriden koru çünkü ne kadar iyi niyetli olursan ol bu seni sadece durduracaktır. Güneydoğunun enerjisi de ilişkilerle ilgilidir. Bekar olanlar bu enerji ile bir ilişki çekebilir. Bir süredir beraber olanlar evlilikten bahsetmeye başlayabilir. Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yap ve güneydoğuya doğru otur.
Güneyi Seçtin
Belirli durumlardan ve diğer insanlardan yorgun düşebilirsin. Güneyin enerjisini arayarak bedenin sana 'uyanmanı' söylüyor! Tutku ve pozitifliği hayatına geri getirmenin zamanı geldi. 'Hayatın geçmesine' izin vermeyi unut, bunun yerine kontrolü ele al ve hızı ayarla. Yeni insanlarla tanış (veya tanıdığın insanlarla yaptığın işi değiştir): yeni durumlar yarat. Bunu yaparak, sadece var olmuyorsun, hayatını da yaratıyorsun. Hayatımızdan vazgeçmeyelim, yaşayalım. Kozmik zaman ölçeğinde buradaki zamanımız bir anda gitti. Cesur ol ve her dakika tutkuyla yaşa! Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yaparak güneye doğru otur.
Güney Batıyı Seçtin
Odaklan, odaklan, odaklan. Güneybatının enerjisi, hayata pratik bir yaklaşım benimsemekle ilgilidir. Uzun vadeli hedefler belirle ve sürekli olarak bu hedefler için çalış. Başını eğmek, çok çalışmak, para biriktirmek ve becerilerini geliştirmek için bir işarettir. Geçici zevklerin dikkatini dağıtmasına izin verme. Uzun vadeli iş ilişkileri ve dostluklar geliştirmenin zamanı geldi. Eski moda değerler ödüllendirilir, ailene bakmak, arkadaşlar için orada olmak, iş arkadaşlarının saygısını kazanmak, paranın satın alamayacağı şeyleri takdir etmek. Bunu yaparak, olağanüstü bir yaşam kalitesi elde edeceksin. Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün meditasyon yapmak için birkaç dakikanı ayır ve güneybatıya dönük otur.
Batıyı Seçtin
Batı, romantizm ve çoğu zaman yeni bir ilişki veya mevcut bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımakla ilişkilendirilir. Ayrıca partnerinle vakit geçirmen, rahatlaman ve daha çok eğlenmen için bir hatırlatmadır. Romantizmi umursamayanlar için batı, kredi almak, mali destek almak, yeni bir iş bulmak veya bir iş kurmakla da ilişkilidir. Bu nedenle, bu yönü seçerek, finansal beklentilerini artırmak için Evrene doğru niyeti gönderiyorsun. Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yap ve yüzün batıya dönük otur.
Kuzey Batıyı Seçtin
Yükselmeyi, daha büyük sorumluluklar almayı veya bir iş başvurusunda bulunmayı umuyorsan, bilinçaltında Kuzeybatı'nın gücünü kullanman doğaldır. Bu enerji, yetkili, güvenilir ve kontrollü görünmene yardımcı olur. Harekete geçmek için doğru zamanın ne zaman olduğunu bilmek için içgüdülerini ve algılarını kullan. Kuzeybatıya çekilirsen, hayatının kontrolünü eline almaya, dünyaya açılmaya ve maddi başarı elde etmeye yönlendirilirsin, ancak benlik saygını ve bütünlüğünü sağlam tutmalısın. Sadece çalış ya da vicdanına iyi gelen şeyi yap. Bu mesaj sende yankı uyandırıyorsa, her gün birkaç dakika meditasyon yap ve yüzün kuzeybatıya dönük olarak otur.

Share your Results: