Başmelek Michael’den Size Bir Mesaj Var. Mesajınızı Almak İçin Bir Fotoğraf Seçin

angel-1.jpg

Başmelek Michael seni buraya getirdi!

Bu Fotoğraflardan Hanigisi Seni Kendine Çekiyor. Fotoğrafı seç ve daha sonra Başmelek Michael’ın senin için ne yaptığına bak!

 1. Bir Fotoğraf Seçin

Başmelek Michael'den Size Bir Mesaj Var. Mesajınızı Almak İçin Bir Fotoğraf Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Size Gönderilen Mesaj

  Başmelek Michael, sizi bir taahhütte bulunmaya çağırıyor. Lütfen, bu noktaya kadar taahhüt etmekten korktuğunuz işi ele almak için cesaret ve güven ile onun yardımını isteyin. O Sevgi dolu değişimin, önce karar verilmesiyle sonra da harekete geçme taahhüdü ile birlikte size geldiğini hatırlatır. Sizi korumak ve seçtiğiniz yol üzerinde güvenli bir şekilde ilerlemek için herzaman yanınızdadır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Size Gönderilen Mesaj

  Başmelek Mikail, Tanrı'nın sağ koludur ve tüm emirlerini fazlasıyla yürütür. Şu anda bir durumun ortasındasınız, sadece Tanrı'ya dönmelisiniz ki Başmelek Mikail herkesin en yüksek yararı için ilerleyebilsin. Bu noktaya kadar kendinizin yapabileceğiniz her şeyi yaptığınızı ve şimdi herkesin en yüksek hayrı için ilerlemen gerektiğini söylüyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Size Gönderilen Mesaj

  Şu anda hayatınızda daha güvenilir insanlara sahip olmanızı istiyorsunuz, böylece etrafınızdakilerin tadını çıkarabilirsiniz. Başmelek Michael'den, geçmişte size yapılan yanlışlıklardan kaynaklanan korkuları ve güvensizlikleri hafifletmenize yardım etmesini isteyin. Cazibe kanunu, sizi çevreleyen veya şu anda mevcut olanları tutan insanları getirir. Bir sevgi ve inanç yerinden gelirseniz, sevgi dolu ve sadık olan insanları getireceksiniz. Başmelek Mikail'den, hayatınızı ileriye götürecek size yardımcı olacak insanları getirmesini isteyin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Size Gönderilen Mesaj

  Başmelek Mikail, şu anda kendinize nazik olmanızı istiyor. Kendinizi çok zorlandığınızı düşünüyor. Şimdi kendinizi başkaları için kaydettiğiniz besleyici sevgi ile nazikçe tedavi etme zamanıdır. Merhameti hak ettiğinizi ve bağışlamada gerçek olmanızı bilmenize yardımcı olabilir, geleceğe doğru ilerlerken kendinize izin verirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın