Önümüzdeki Ay Kişisel Yaşamında Seni Neler Bekliyor?

Tarot kartlarının büyüsü, uzun bir geçmişi olan güçlü bir enerjidir. Yakın gelecekte seni neyin beklediğini onun sayesinde öğrenebilirsin. Kartlar sana özel hayatında nelerle karşılaşacağını söyleyebilir.

Resimde gösterilen kartlara dikkatlice bak ve birini seç.

Bir Kart Seç

Önümüzdeki Ay Kişisel Yaşamında Seni Neler Bekliyor?
1.Kartı Seçtin
Yakın gelecekte, partnerin veya potansiyel diğer yarınla ilgili ciddi bir konuşma yapacaksın.Belki de en hoş konulara değinmeyecek, ancak bu birbirini daha iyi tanımana ve birikmiş sorunları ve anlaşmazlıkları çözmene yardımcı olacaktır.
2.Kartı Seçtin
Boş zamanını tam olarak istediğin kişiyle geçirecek kadar şanslı olacaksın.Küçük maceran ilişkiyi güçlendirecek ve seni birçok yanlış anlaşılmadan kurtaracaktır. Birlikte vakit geçirme fırsatını kaçırma.
3.Kartı Seçtin
Aşk hayatın büyük ölçüde değişecek. Sen kendin beklemeden aşk alanıyla ilgili bir takım kararlar verebileceksin. Şimdi her şeyin eskisi gibi olmayacağını hayal etmek zor ama her şeyi kendin değiştirdiğinde güçlü bir özgürleşme hissedeceksin.
4.Kartı Seçtin
Bu dönem, bir ilişkide sana parlak bir romantik dokunuş vaat ediyor.Şimdi duygularının söndüğünü hissediyorsan veya bu tür duyguları uzun süredir yaşamadıysan, bu ay beklenmedik olayları kişisel hayatına getirecek!
5.Kartı Seçtin
Belki de partnerin hakkındaki tüm gerçeği ortaya çıkaracak bir çatışma durumuyla karşı karşıya kalacaksın, ancak tutkular azaldığında.Tüm düşüncelerini tartabilecek ve ilişkin hakkında doğru kararı verebileceksin çünkü birbirinizden saklayacak hiçbir şeyiniz olmayacak.

Share your Results: