Bir Çiçek Seç Ve Duygularını Nasıl Sergilediğini Öğren

En sevdiğin çiçek, ilişkindeki sevgini nasıl ifade ettiğin hakkında sana çok şey anlatabilir!

Her birimiz kendi yolumuzu seviyoruz, kişiliğimiz ve yaşam deneyimlerimiz var. Kurallarımızı aşka koyarsak, kendimizi sadece başkaları tarafından sevilme özgürlüğünü deneyimleme fırsatından mahrum bırakırız.

Kendimizi rahat hissetmeli ve sevilmeli, herhangi bir desen olmadan hissetmeliyiz. Aşk özgürlüktür ve sevgimizi nasıl ifade etmeyi tercih ettiğimizi öğrendiğimizde, yanımızda olan kişiye çok daha fazlasını sunabiliriz.

Resimdeki çiçeklerden birini seçerek duygularını nasıl sergilediğini öğrenebilirsin.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Duygularını Nasıl Sergilediğini Öğren
1.Çiçeği Seçtin
Seçimin, duygularını kelimelerle ifade etmekten hoşlandığın anlamına gelir. Bu, sevgini hayatında sevdiğin ve değer verdiğin kişilere göstermenin en iyi yollarından biridir. Bu insanlar için mesaj, mektup gönderme ve hatta şarkı ve şiir yazmayı seviyorsun. Duygularının kolayca kelimelere dönüştüğünü hissediyorsun. Elbette bu, duygularını tutum yoluyla ifade etmeni engellemez, ancak bazen bunun için yargılansan bile kelimeler senin için çok daha anlamlıdır.
2.Çiçeği Seçtin
Aşk geldiğinde, hayatını tamamen değiştirir. Her zamanki sakin davranışların, tutku ve birlikte olma arzunu o kadar güçlü bir şekilde doğurur ki, kendini kontrol edemezsin. Fiziksel temas senin için çok önemlidir, böylece kişi gerçek duygularını bilir. Yatmadan önce onu öptüğünde ve sabah uyandığında, sarıldığında, elini tuttuğunda, sevgini göstermenin en sevdiğin yolu olduğunu düşünürsün ve bu senin için çok önemli.
3.Çiçeği Seçtin
Bugünün en değerli varlıklarından birinin zaman olduğunu biliyorsun. Her zaman bir problemi çözmekten diğerine geçiyoruz ve böylece basit ve açık şeyler için yeterli zamanımız yok. Ama bu, değerli zamanını feda ederek sevgini böyle gösterebileceksin. Senin için, başka biriyle birlikte olmak için biraz zaman bağışlamak, sevginin büyük bir kanıtıdır. Çünkü bu ona önem verdiğini ve bu kişinin hayatında her zaman olmasını istediğini gösterir. Elbette, zarar verecek kadar aşırıya kaçmaman gerekir, ancak her zaman onun yanında olmayı hedeflemelisin. Elbette, bu sevgini ifade etmenin çok özel bir yoludur.
4.Çiçeği Seçtin
Sevmek, özen göstermektir, kendini başka bir kişiye adamak ve her zaman mutlu ve tatmin olmasını sağlamak için mümkün olan her şeyi yapmak demektir, bu yüzden sevgiyi göstermenin en sevdiğin yolu özen göstermektir. Sevdiklerini memnun etmek için büyük çaba harcıyorsun ve her zaman kendini ilişkine dahil ediyorsun. Çünkü sevmenin tek yolunun bu olduğuna inanıyorsun. Bakım, seni mutlu eden bir şeydir. Elbette bu bir taahhüt değil, sevginde yaptığın bir seçimdir ve kendine de bakmayı unutmadığın sürece bu her zaman doğrudur.