Seçtiğin Sihirli Çizim En Zayıf Noktanı Ortaya Çıkaracaktır

Bu resme bak, en büyük sorunlarını ve kişiliğinin en zayıf noktasını gösterecek olan bir çizimi seç.

Bu psikolojik test, uzmanların bir kişinin kişiliğinin belirli niteliklerini değerlendirmek için kullandıkları bir araçtır. Bunu yapmak için, resme bakmak ve sunulan çizimlerden hangisinin dikkatini en çok çektiğini söylemek yeterlidir.

Seçimin sana en büyük zayıflığının ne olduğunu ve nerede olduğunu söyleyecektir.

Bir Çizim Seç

Seçtiğin Sihirli Çizim En Zayıf Noktanı Ortaya Çıkaracaktır
1.Çizimi Seçtin
Bir hata yapmaktan korkuyorsun ve bu seni her zaman aynı yerde tutuyor. Hayatında temel ihtiyaçları karşılayabileceğin ve az ya da çok hedeflerine ulaşabileceğin bir rahatlık bölgesine ulaşmış olabilirsin.Ancak, yeteneklerinin dışına çıkıp zirveye ulaşmayı gerçekten düşünüyorsan, risk almaya ve konfor bölgenden ayrılmaya çalışmalısın. Unutma, riske girmeyen kişi kazanmaz.
2.Çizimi Seçtin
En büyük zayıflığın, kendin ve başkaları için çok talepkar olmandır. Mükemmellik için çabalıyorsun, bu kötü bir ideal değil. Ama daha azına katılmıyorsun ve bu seni çok stresli hissettiriyor.Aslında kimse mükemmel değildir. Hatta sen bile, sırf sen de bizim gibi bir insansın diye. % 100 verimli olması gereken bir makine gibi değil, bir insan gibi davranmaya çalış. Sonuçta, sen etten ve kandan bir insansın ve er ya da geç kendine uyguladığın baskı olumsuz sonuçlara yol açabilir.
3.Çizimi Seçtin
Asıl sorunun, her şey için çok fazla endişelenmendir. Elbette, kaygının basitçe gerekli olduğu durumlar vardır: durumu doğru bir şekilde değerlendirmene ve hareket etmene yardımcı olur.Ama sen kafanda "kilitli" yaşıyorsun. Senin için her şey binlerce kez analiz edilmeli, ancak bunun felaket sonuçları olabilir. Yani bunu değiştirmek yerine, daha da kötüleştiriyorsun: Hiçbir şey yapmıyorsunuz.Bir şeyi değiştirmeyeceksen, her şey için endişelenmenin anlamı nedir? Rahatlamayı ve insanlara daha fazla güvenmeyi öğrenmelisin. Doğru zaman geldiğinde, ne yapman gerektiğini bileceksin.