Seçtiğin Sihirli Çizim En Zayıf Noktanı Ortaya Çıkaracaktır


Bu resme bak, en büyük sorunlarını ve kişiliğinin en zayıf noktasını gösterecek olan bir çizimi seç.

Bu psikolojik test, uzmanların bir kişinin kişiliğinin belirli niteliklerini değerlendirmek için kullandıkları bir araçtır. Bunu yapmak için, resme bakmak ve sunulan çizimlerden hangisinin dikkatini en çok çektiğini söylemek yeterlidir.

Seçimin sana en büyük zayıflığının ne olduğunu ve nerede olduğunu söyleyecektir.

Bir Çizim Seç

Seçtiğin Sihirli Çizim En Zayıf Noktanı Ortaya Çıkaracaktır
1.Çizimi Seçtin
Bir hata yapmaktan korkuyorsun ve bu seni her zaman aynı yerde tutuyor. Hayatında temel ihtiyaçları karşılayabileceğin ve az ya da çok hedeflerine ulaşabileceğin bir rahatlık bölgesine ulaşmış olabilirsin. Ancak, yeteneklerinin dışına çıkıp zirveye ulaşmayı gerçekten düşünüyorsan, risk almaya ve konfor bölgenden ayrılmaya çalışmalısın. Unutma, riske girmeyen kişi kazanmaz.
2.Çizimi Seçtin
En büyük zayıflığın, kendin ve başkaları için çok talepkar olmandır. Mükemmellik için çabalıyorsun, bu kötü bir ideal değil. Ama daha azına katılmıyorsun ve bu seni çok stresli hissettiriyor. Aslında kimse mükemmel değildir. Hatta sen bile, sırf sen de bizim gibi bir insansın diye. % 100 verimli olması gereken bir makine gibi değil, bir insan gibi davranmaya çalış. Sonuçta, sen etten ve kandan bir insansın ve er ya da geç kendine uyguladığın baskı olumsuz sonuçlara yol açabilir.
3.Çizimi Seçtin
Asıl sorunun, her şey için çok fazla endişelenmendir. Elbette, kaygının basitçe gerekli olduğu durumlar vardır: durumu doğru bir şekilde değerlendirmene ve hareket etmene yardımcı olur. Ama sen kafanda "kilitli" yaşıyorsun. Senin için her şey binlerce kez analiz edilmeli, ancak bunun felaket sonuçları olabilir. Yani bunu değiştirmek yerine, daha da kötüleştiriyorsun: Hiçbir şey yapmıyorsunuz. Bir şeyi değiştirmeyeceksen, her şey için endişelenmenin anlamı nedir? Rahatlamayı ve insanlara daha fazla güvenmeyi öğrenmelisin. Doğru zaman geldiğinde, ne yapman gerektiğini bileceksin.

Seçtiğin Sihirli Çizim En Zayıf Noktanı Ortaya Çıkaracaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı