Bir Resim Seç Ve Duygusal Gelişimine Neyin Müdahale Edebileceğini Öğren

Bir resim seç ve anlamını oku. Sunulan çizimlerden hangisi en büyük zorluğundan bahsediyor?

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve Duygusal Gelişimine Neyin Müdahale Edebileceğini Öğren
1.Resmi Seçtin
Seçimin ilk görüntü ise, bu, beklenmedik bir şeye uyum sağlamak için yeteneklerine çok az güvenin olduğu veya muhtemelen ortaya çıkabilecek sorunlara çözüm bulabileceğin anlamına gelir. Kısacası, bir çift gözlük veya pantolon satın almakla ilgili olsa bile, seçim senin için zor olacaktır. Sahip olduklarını riske atmaktan korkuyorsun. Özellikle de kontrol edildiğinde veya herhangi bir değişiklikle karşı karşıya kaldığında korkuyorsun. Elde ettiğin şeylerin bir kaza olmadığını unutma. Bu, zorlukların üstesinden gelebileceğinin kanıtıdır. Ve böylece başkalarıyla güvenle tanışabilirsin. Sadece potansiyelinden daha fazla haberdar olman ve edindiğin deneyimi doğru bir şekilde kullanman gerekir.
2.Resmi Seçtin
Bu görüntüyü seçenler arasındaki en büyük zorluk, sürekli mükemmellik arayışıdır. Bazen işlevsiz bir teşvik, yeni projelerine engel olur. Seçimin bu görüntüye düşerse, bu senin kendine karşı talep ettiğin anlamına gelir. Muhtemelen yaptığın herşeyden en iyisini beklersin. Her zaman bazılarını unutmaktan korkarak gerçekleştirmen gereken eylemlerin bir listesini yaparsın. Özünde, mükemmelliğin başkalarına değil kendine yöneliktir. Elbette, başarılı olma arzusu ödüllendirici olabilir, ancak böyle bir tavrın bir fren haline gelmemesi ve potansiyelini sınırlayan bir şey olmaması şartıyla. Küçük bir özgüven dozu senin için en gerekli olanıdır ve herkesin aynı çabayı hak etmediğini kabul etmekle birlikte.
3.Resmi Seçtin
Bu görüntüyü seçtiysen, bu, her şey hakkında aşırı endişe duyma eğilimin olduğu anlamına gelir. Bu genellikle çaresizlik duygusuna yol açan bir tür korkudur. Ya yanılıyorsam? Onlar bana karşı samimi mi? Ya hastalanırsam? İşimi kaybedecek miyim? Gerekirse birikimim yeterli olacak mı? Bu, endişelerin en kötü yanı, kontrol edilemez göründükleri ve dolayısıyla eylemleri ve değişiklikleri teşvik etmedikleri için geçersiz hale geldikleri gerçeği olan sürekli bir düşüncedir. Elbette, öngörü asla incitmez, ama her şeyin bir sınırı vardır! İşler istediğimiz gibi gitmediğinde, hayal kırıklığına uğrarız ve bu durum bizi daha da endişeli ve güvensiz kılar. Her şeyi kontrol altında tutamayız, sürprizler hayatımızın bir parçasıdır. Hayat her zaman alternatifler sunar. Onlara karşı açık ol ve sakın kapanma! Bu görüntüyü seçtin çünkü dikkatin bilinçsizce yaşamda açılan kemerlere çekildi. Unutma, endişeye her yaklaştığında, her şeyin «gerçekte" neye benzediğini görmeme riskiyle gözlerini daha sıkı kapatırsın.