Bir Mandala Seç Ve Nasıl Bir İnsan Olduğunu Öğren

Mandala, kapalı bir geometrik sistemi temsil eden eski bir sembolüdür. Psikoterapide, bir kişinin kişiliğini teşhis etmek için mandalaları kullanırız. Kendin hakkındaki gerçeği bilmek ister misin? 6 mandalaya bir göz at ve en çok ilgini çekeni seç.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Nasıl Bir İnsan Olduğunu Öğren
1.Mandalayı Seçtin
İlk mandalayı seçtiysen, o zaman doğa sana muazzam analitik ve entelektüel potansiyel bahşetmiştir. Akıllı, bilgili ve çok gözlemcisin. Değişken karmaşıklıktaki sorunları çözebilirsin. Her zaman öncelikle kendine güven. İnsanları hayal kırıklığına uğratmaktan hoşlanmıyorsun, bu yüzden işi hemen iyi yapmaya çalışıyorsun. Zihnine hayran kaldıkları için çevrendekiler üzerinde genellikle hoş bir izlenim bırakıyorsun. Yakın insanlar fikrinle ilgileniyor ve bazıları için manevi bir akıl hocası ve öğretmensin.
2.Mandalayı Seçtin
Sen bir macera insanısın. Yeni ufuklar fethetmeyi seviyorsun. Senin için 'hayır' kelimesi yok. Bilinçaltında ve bilinçli olarak bağımsızlık ve özgürlük için çabalarken, herhangi bir yasağı eleştirirsin. Aktif bir yaşam tarzı yönet. Asla oturma. Dünya halklarının kültüründen etkileniyorsun. Meraklı ve amaçlı bir kişisin. Maceraya susamışlık içinde asla ölmeyecek ve bu harika!
3.Mandalayı Seçtin
Sen hayata aşık olan ender insan tiplerinden birisin. Macera, heyecan, risk ve adrenalin ile ilgili her şeyi seviyorsun. Asla oturmazsın. Zihnini ve bedenini meşgul edecek bir şeyi tercih edersin. Yeni olan her şeyi seversin, bu yüzden kesinlikle muhafazakar olarak adlandırılamazsın. Ne yazık ki, güçlü macera anlayışın birçok kez büyük bir sorun olmuştur. Arzularını ve hırslarını kontrol etmeyi öğrenmelisin, aksi takdirde hata yapma riskin vardır.
4.Mandalayı Seçtin
Her yönden uyumlu bir şekilde gelişmiş bir insansın. Zihinsel, ruhsal sağlığının durumuna kayıtsız değilsin. Hayatını analiz etmek için aşamalı olarak yaşam deneyimi biriktirirsin. Sen bilge bir insansın, bu yüzden sık sık sevdiklerinle bilgece talimatlar paylaşıyorsun. Ancak, istenmeyen tavsiyeleri doğru bir şekilde vermen gerektiğini anlamalısın, bu her zaman yardımcı olmayacaktır. İyi gelişmiş bir sezgiye sahipsin, bu nedenle ruhsal uygulamalar yapmaktan kesinlikle keyif alacaksın. Yoga, meditasyon, manevi bilgiler okumak - tüm bunlar zihinsel olarak daha da güçlü olmana yardımcı olacaktır.
5.Mandalayı Seçtin
Sen pes etmeye alışkın olmayan çok enerjik bir insansın. İnsanlar sabrına ve özgürlük sevgine hayran. Kimsenin kendini ve yakınlarını rencide etmesine izin verme. Sen kararlı ve hırslı bir insansın. Liderlik nitelikleri geliştirdin. Gücü sever ve kesinlikle itaat etmeyi bilmezsin. Her şeyin sonucunun sana bağlı olduğu hissini seviyorsun. Bu nedenle, herhangi bir işi, nihayetinde onun sorumluluğunu üstlenecek şekilde düzenlemeye çalışırsın.
6.Mandalayı Seçtin
Doğası gereği, sakin ve dengeli bir insansın. Doğada olmayı, kuş cıvıltılarını dinlemeyi, güneş ışınlarının ve rüzgarın tadını çıkarmayı seviyorsun. Ruhsal gelişimine kayıtsız olmayan, uyumlu bir şekilde gelişmiş bir insansın. Hata yaptığın için kendine çok kızdın. Sabırlı birine karşı nazik olmaya çalış. Bir arkadaşını asla belada bırakmayacak türden birisin. Sabırlı ve akıllısın. Harika yeteneklerin var.

Share your Results: