GELECEĞİNİZİ GÖRMEK VE BİR BUDDHA MESAJI ALMAK İÇİN BİR KART SEÇİN…

buddha2222-1.jpg

Geleceğinizi ortaya çıkarmak için en sevdiğiniz Buddha’yı seçin, gerçek mutluluğu bulup, olumlu bir Buda Mesajı alın.

 1. Bir Kart Seçin

GELECEĞİNİZİ GÖRMEK VE BİR BUDDHA MESAJI ALMAK İÇİN BİR KART SEÇİN...

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Seçtiğiniz Karta Göre

  Sen sakin ve şefaktli bir insansın. Her durumda denge ararsınız ve aşırılıklar sizi rahatsız hissettirir. Kendi görüntün hakkında endişeleniyorsun, ama hiç de yüzeysel değilsin.

  Yakında aşk Hayatın Büyük bir gelişme görecek. Eğer bekarsan, biriyle tanışacaksın. Eğer çıkıyorsan, bu ilişki bir işe yarayacak. Ve eğer evliysen, evliliğinle yeni bir bölüm başlıyor!

  Sizin için Buda Mesajı: Seni neyin öne çıkardığını ve neyin geri getirdiğini iyi bil ve bilgeliğe giden yolu seç.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Seçtiğiniz Karta Göre

  Sen bağımsızsın ve çok güçlü bir kişiliğe sahipsin. Hiçbir şey seni titreştiremez ya da sinirlendiremez.  Kendi başınıza bir şeyle uğraşmayı tercih ediyorsunuz ve başkalarından yardım isteme fikrinden hoşlanmıyorsunuz. Bu yüzden çok yeteneklisin ve kendi başına birçok şey yapabilirsin. Aşırı derecede temkinli olma eğilimindesiniz ve yaşamda risk almaktan hoşlanmıyorsunuz.

  Hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünmelisiniz. Şimdi bu değişikliği yapmanın anı. Bunu yaparsanız, hayatınızın yörüngesinin değişeceğini ve daha da şaşırtıcı olacağını keşfedeceksiniz !!!

  Sizin için Buda Mesajı: Seçtiğiniz yol ne olursa olsun bağımsız bir şekilde yürüyün...


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Seçtiğiniz Karta Göre

  Her ne olursa olsun, çok hoşgörülü ve çeşitliliği destekliyorsunuz. Koşullar ne olursa olsun asla agresif olmazsınız. Diplomatik doğanız, insanları çok iyi anlamanıza yardımcı olur. Emir vermek, başkalarına ne yapması gerektiğini ya da başkalarının hayatına önderlik etmek istemezsiniz. Çok sadık bir insansın ve sevdiklerinize zarar verecek hiçbir şey yapmazsınız.

  Sizin üzerinizde asılı duran bir durum var. Okumanız, bunun üstesinden gelmenin en iyi yolunun başa çıkmak olduğunu gösteriyor. Kendiniz için ayağa kalkın ve kişi ya da ilgili kişilerle uğraşırken nazik olun. Kendinize inanın!! Bu sizin ve etrafınızdakilerin seveceği büyük bir değişime yol açacaktır!

  Sizin için Buda Mesajı:Negatif insanlardan uzak durun. Her çözüm için bir problemleri var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Seçtiğiniz Karta Göre

  Her zaman kendinden önce başkalarını düşünüyorsun. Sen başkalarının yardım için geldiği kişisin. Gerekli olmak seni motive eder ama bazen insanlar senden faydalanır. Sen nazik ve özgür bir ruhsun. Duygularınız derinlere iner ve başkalarının incitici yorumlarına karşı oldukça hassas olabilirsiniz, ama bunu asla göstermezsiniz. Sakin ve huzurlu bir kaliteye, sessiz bir saygınlığa sahipsiniz.

  Zaten etrafınızdakiler için çok şey yapıyorsunuz. Ancak yaşam yolculuğunuzda daha da ilerlemek için kendinize daha fazla odaklanmanız gerektiği açık! Kendinize daha fazla sevgi gösterin ve başınıza gelen harika şeyleri keşfedin.

  Sizin için Buda Mesajı:Mutluluk bir seçimdir, sonuç değil. Mutlu olmayı seçene kadar hiçbir şey seni mutlu etmeyecek.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Seçtiğiniz Karta Göre

  Birçok hedef, hayal ve çok yaratıcı olan çalışkan bir kişi olarak nitelendiriliyorsunuz. Yaratıcılık sizin ana aracınızdır tüm fikirlerinizi ve arzularınızı hayata geçirmenin en iyi yolunu bulmanızı sağlar. Ayrıca çok duygusal ve empatiksiniz, diğer insanları anlayabilirsiniz ve birçok durumda onlara koruma ve huzur sunabilirsiniz. Bu kadar çok hayal ve plana sahip olarak, büyük bir endişeyle ve bazı duygusal iniş çıkışların ortasında da yaşamanız muhtemeldir.

  Kendinize daha çok inanırsanız  son zamanlarda istediğiniz her şey hayatınızda tezahür edecek. Kendinize daha fazla güvenirseniz, hayatınızda radikal olumlu değişiklikler göreceksiniz. Kendinize açık ve dürüst olmakla bunu yapabilirsiniz. İçinizde ihtiyacınız olan tüm güce sahipsiniz. Sadece ona dokunun.

  Sizin için Buda Mesajı:Her sabah yeniden doğuyorsunuz. Bugün yaptığınız şey en önemli olan şey.  Sonuçlarınızı Paylaşın