Resimde Gördüğün İlk Şey Kişiliğinin Gizemlerini Ortaya Çıkaracak

Çöller birçok sembolizmle ilişkilendirilir. Psikolojide çöl, herkes için bir kaçış yoludur. Kim bir an önce uzaklaşmak ve yeniden başlamak istemedi? Çölde, bunu her gün yapabilirsin. Bir de, birçok çöl sakininin ya başka yerlerde istenmediği ya da uymadığı gerçeği var. Çöl, kim olduğun ya da ne yaptığınla ilgilenmez. Çölde, meslekleri, tutkuları veya bilinen son konumlarıyla tanınan birçok insan vardır.

Bu çöl manzarasında gördüğün ilk şey kişiliğinin gizemlerini ortaya çıkaracak.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Kişiliğinin Gizemlerini Ortaya Çıkaracak
1.Kurt Yüzü Gördün
Pratik, güçlü ve bağımsız bir insansın. Hayata sorumluluk ve kararlılık duygusuyla bakarsın. Değerini bil ve genellikle sahada nasıl kazanacağını bildiğin saygıyı bekle. Tarafsız ve rasyonel bir yaklaşımın var, içgüdüsel olarak tepki vermek yerine düşünmeyi tercih ediyorsun.
2. Yalnız Kurdu Gördün
İçinde, güç ve gurur gibi niteliklerin ve seni katılımsız gösterebilecek yargılama yeteneğin var. Kendini savunmayı ve enerjini iyi kullanmayı bilen, yeterince mesafeli bir insansın. Duygularını kontrol altında tutmak istiyorsun.
3.Koyun Gördün
Seni uzak diyarlara, başka felsefelere ve yeni olasılıklara iten özgürlüğe büyük bir ihtiyacın var. Bilmek istediğin ve ilgini çeken şey, kendinde yeni bir şeyler keşfetmene, ufuk açmana ve alışkanlıklardan kurtulmana olanak sağlamalıdır. Kısaca gerçeğini ve hayatın anlamını arayan göçebe bir insansın.
4.Çöl Kumu Gördün
Canlı, iletişimsel, her türlü deneyime açık, dünyayı merak eden bir insansın. Her zaman yeni projeler tasarlamak için sürekli olarak bazı faaliyetlerde bulunman gerekir. Direkt birisin ve kelimelerin çarpıklıklarından hoşlanmıyorsun. Dinamik, meşgul, pratik ve bağımsız, görünüşe çok az dikkat ediyor ve yaşam projelerine odaklanıyorsun.

Share your Results: