Duygusal Durumunuzu Belirlemek İçin Bir Çiçek Seçin

Genellikle, bir kişinin normal faaliyetlerine geri dönmesi için duygusal durumunu bilmesi gerekir. Duygusal durumunuzu ve şu anda nelerden korkmanız gerektiğini öğrenin.

• İlk önce rahatlamaya çalışın.
• Düşüncelerinizi durdurmaya çalışın.
• İç hislerinize odaklanın.
• Çiçek görüntülerine bakın.
• En çok hangi çiçeği sevdiyseniz onu seçin.

Bir Çiçek Seçin

Duygusal Durumunuzu Belirlemek İçin Bir Çiçek Seçin
1.Çiçeği Seçtiniz
Son zamanlarda biraz ciddiyetsiz davranıyorsunuz. Tüm soğukkanlılığınızı tamamen kaybettiniz ve hiçbir şeyi ciddiye almadınız. Bu davranışınız yaşamınızda sorunlara yol açabilir.
2.Çiçeği Seçtiniz
Artık etrafınıza daha olumlu bakıyorsunuz. Bu duygu sizi en hoş hislere tamamen kaptırdı. Artık rahatsınız ve hayatınızda ciddi değişiklikleri bile fark etmeyebilirsiniz.
3.Çiçeği Seçtiniz
Birisi sizi rahatsız etti ve siz bu duyguyu saklamaya çalışıyorsunuz. Ona bir çıkış yolu vermezseniz, daha derin bir his haline gelecek ve sizi rahatsız etmeye devam edecektir.
4.Çiçeği Seçtiniz
Çok sakin ve hatta bir şeye odaklanmışsınız. Dünya görüşünüz artık daralmış. Değişiklik getirebilecek bazı önemli noktaları fark etmeyebilirsiniz.
5.Çiçeği Seçtiniz
İçinizde çok büyük bir sevinç var. Bu kesinlikle iyi bir durum! Bununla birlikte, bu tür duygulara itaat ederek, yerine getirebileceğinizden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz.
6.Çiçeği Seçtiniz
Şu anda birini ya da bir şeyi kıskanıyorsunuz. Dinlenmiyorsunuz ve sürekli gerginsiniz. Böyle yaparak benlik saygınızı kaybedebilirsiniz. Bu histen acilen kurtulmanız gerekiyor.
7.Çiçeği Seçtiniz
Şimdi her şeye kayıtsızsınız. Hayatınızda yeni hobiler geliştirmelisiniz ve bir amaca sahip olmalısınız, aksi takdirde depresif bir duruma düşebilirsiniz ve bu tehlikelidir.