Seçtiğin Çiçeğin Sana Özel Bir Mesajı Var

Bir lotus çiçeği seç ve seçiminin kişiliğin hakkında ne söylediğini keşfet.
Lotus çiçeğinin en önemli anlamı bedenin ve ruhun saflığıdır. Bitkinin hoş karşıladığı çamurlu su, bağlılık ve şehvetli arzularla ilişkilendirilir ve ışığı aramak için suda açan tertemiz çiçek, saflık ve manevi yükselme vaadidir.

Resme dikkatlice bak ve en beğendiğin bir çiçeği seç.

Bir Çiçek Seç

Seçtiğin Çiçeğin Sana Özel Bir Mesajı Var
1.Çiçeği Seçtin
Kırmızı renk çok şüpheli bir renktir. Kırmızı lotusu seçersen, karmaşık bir kişiliğe sahipsin demektir. Bazen çok romantik, sevimli, pozitif ve mutlu olabilirsin. Öte yandan, kaba, olumsuz, kızgın ve soğuk olabilirsin. Ama sen her zaman tutku ve sevgi dolusun. Bu yüzden öfkeni sakinleştirmeye ve pozitif enerjini artırmaya çalış.
2.Çiçeği Seçtin
Beyaz bir lotus çiçeği, zihnin ve ruhun saflığını ifade eder. Beyaz lotus çiçeği, umut ve gücün sembolüdür. Beyaz lotusu seçersen saf bir auran olur. Kendinle uyum içindesindir. Asla kimseye zarar vermeyeceksin. Sevdiklerinle mutlu olmaya çalışıyorsun.
3.Çiçeği Seçtin
Pembe, en güzel pembe tonlarından bazılarıyla sonuçlanan, tutku ve gücün (kırmızı) saflık ve bütünlük (beyaz) ile birleşimidir. Pembe lotusu seçersen, çok çekici bir insansın demektir. Romantik, tutkulu, hassas ve güçlüsün. Bu niteliklerle sevdiklerini mutlu edebilirsin

Share your Results: