Daha İyi Bir Gelecek İçin Bir Kart Seçin Ve Mesajınızı Alın

TRE-1.jpg

Aşağıda gösterilen 4 karta bakın ve sezgilerinizin favori seçiminizi yapmasına izin verin. Lütfen sadece seçmek için seçim yapmayın, size en çok kendine çeken kartı seçin, çünkü size harika bir mesaj verecektir.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Daha İyi Bir Gelecek İçin Bir Kart Seçin Ve Mesajınızı Alın

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kartı Seçtiniz

  "İnanmak ve Oluşturmak"

  Bu kart, her bir eyleminizde gerçekliğinizi oluşturduğunuzu size hatırlatmak için bugünkü yaşamınıza ulaşır.

  Bir noktada hayallerinizi gerçekleştirme kabiliyeti hakkında şüpheleriniz olabilir, ancak şüphe duyduğunuzda, coşkulu, tutkulu, cesur bir kişi olduğunuzu ve doğanızın hedeflere ulaşmak olduğunu hatırlarsınız.

  İnanma ve oluşturma zamanı; Amaçlarınızı tanımlayın, hedeflerinizi görselleştirin ve hayallerinize ilk adımınızı atın. Tam yolu görmeniz ya da tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekli değildir, sadece ilk adımı imanla kabul etmeniz, mutlu olmanızı ve büyümenizi sağlayan olumlu bir tutum sergilemeniz gerekir. Yürürken yolun geri kalanı görünmeye başlayacaktır.

  Bu senin zamanın!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  "Günümüzde Yaşamak"

  Üzüntü hissettiğiniz zaman, bir şekilde geçmişin hatıralarına sarılıyorsunuz endişe duyduğunuzda da, geleceği düşünmek için çok zaman harcıyorsunuz.

  Geçmişin ve geleceğin, bir zamanlar ya da beklediğiniz şeylerin zihinsel projeksiyonlarından başka bir şey olmadığını ve gerçekten var olan  size ait olan tek şeyin, burada ve şimdi, hayatın gerçekten gerçekleştiği yer olduğunu unutmayın.

  Bu kart bugün size hayatınızı hatırlatıyor, belki de geçmişi değiştiremezsiniz, çünkü olanlar çoktan gerçekleşmiştir, ancak şimdiki zamanınızı geliştirmek ve daha mutlu bir geleceğe ilerlemek için her zaman bir şeyler yapabilirsiniz. Artık geçmişinizi salıverme ve teşekkür etme zamanıdır.

  Bugün yaptığınız her şey sevgi ve coşkuyla yarın da doğal olarak ortaya çıkacaktır. Şu andaki tüm eylemleriniz, yarın doğal olarak filizlenecek tohumlardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  "Yetenek ve Bağlılık"

  Bu taahhüdün ve başarılı olma arzusunun, hayallerinizin hayatını inşa etmede esas olduğunu bilen bir kişi olarak biliniyorsunuz ve bu nedenle yaptığınız her şeyde her zaman ruhunuzu, bağlılığınızı ve kalbinizi ortaya koyuyorsunuz.

  Asıl zorunluluğunuz sabırlı olmak ve hayatta akmayı öğrenmek, çünkü bazen biraz endişeli ve bazı şeylerin doğal ritmini sorgulamanız muhtemeldir. Hayatın mükemmel olduğunu, kendi zaman çizelgesine sahip olduğunu ve tek yapmanız gereken, onun doğal yolunu takip etmek ve mutluluğa yol açacağını unutmamak.

  Hayatınızda her şeyi kendinize verirseniz, sonuçları her zaman görürsünüz, bu yüzden devam edin, gösterilen sebeplerden ve tam andan itibaren her şeyin iyi geleceği sevgi, cesaret ve güven ile çalışın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Kartı Seçtiniz

  "Nezaket"

  Evren dengede çalışır. Her eylem bir tepki üretir ve her eylem kendi sonucuna sahiptir. Eğer sevginiz, refahınız, mutluluğunuz ve bolluğunuzla hareket ederseniz, her şey pozitif olarak hayatınızda on katına dönecektir, ama sadece izin verirseniz.

  Bu kart, size öğretilenin aksine, vermeyi öğrenirken öğrenmeyi öğrenmede aynı büyüklüğü hatırlatmak için bugün hayatınıza ulaşır. Bu kadar çok ve uzun yıllar verdin (iyilik doğanın içinde) hayatın ve yaratıcılığın sana vermek istediği hediyeleri almasına izin vermenin zamanı geldi.

  Kendinizi iyi şeylere layık bir insan olarak düşünün, böylece iyi şeyler hayatınızda tezahür etmeye başlar, çünkü sadece hak ettiğinizi düşündüğünüz şeyi alırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın