Seçtiğin Kuşun Sana Bir Mesajı Var

Bir kuş seç ve sana getirdiği mesajı keşfet.

Kendine verebileceğin en iyi hediye ne olursa olsun, Evrenin arkanda olduğuna güvenme pratiği, kesin olarak yaşamak, çevrende olup bitenlere bakılmaksızın güvenebileceğin bir yerde olmakla ilgilidir.

Bu uygulama ile engeller, Evrene olan sevgini derinleştirmek için fırsatlardır. Zor durumlar, iyileşmene ve büyümene yardımcı olan ilahi ruhsal görevlerdir.

Şimdi gözlerini kapat, üç derin nefes al ve dinle. Bundan sonra, resme dikkatlice bak ve kuşlardan birini seç.

Bir Kuş Seç

Seçtiğin Kuşun Sana Bir Mesajı Var
1.Kuşu Seçtin
Cesaretini kaybetme, ilk mutluluk ışını ufukta görünecek ve birikmiş yaşamının tüm yönlerini ortaya çıkaracaktır. Uygun zamanlar her zaman ruhsal gelişim ve ilerlemeye eşlik eder, kader gücümüzü test eder ve bizi daha güçlü ve daha yaşanabilir hale getirmeye çalışır. Hayatındaki değişiklikler gelecekte başlayacak. Mutluluk duygunu dondurmaya çalışma ve hareket etmeye devam et; Evren seni daha da büyük faydalarla ödüllendirecek.
2.Kuşu Seçtin
Hayatının iki ana alanında büyük değişiklikler var: kişisel ve finansal. Önümüzdeki üç ay senin için uzun yıllar boyunca çok başarılı olacak, dünyaya tekrar bakmanı ve kesinlikle mutlu hissetmeni sağlayacak. Kötü bir şeyle ilgili şüpheler ve beklentilerle şansını korkutmamaya çalış, kendini engelleme çünkü tüm mutlu değişiklikler bir rüya gibi bir anda ortadan kaldırılabilir. Hak ettiğini alacaksın. Bu sadece senin çünkü gerçekten hak ediyorsun.
3.Kuşu Seçtin
Gözlerini aç, ışığı takip et ya da en azından yürümeye başla, başlangıçta, düşüncesizce, belki karanlık bir yolda olacaksın. Bir daire içindeki rastgele hareketler, senin ve çevrendeki insanların kafasını karıştırabilir. Net bir fikrin olmasa bile, bir hedef seç. Yine kafan karışmış gibi görünse ve yanlış yöne gitsen bile, hiçbir güç ve istek olmasa veya etrafındaki herkesin cesareti kırılmış olsa bile, her zaman ilerle: Yakında başkalarının hayal edemeyecekleri yerde görüneceksin. Pek çok şeye muktedirsin bu yüzden cesaretin kırılmasın.
4.Kuşu Seçtin
Şimdi ne kadar iyi olursan ol, ileride daha iyi şeyler var. Evren asla bizden pozitifleri almaz. Şimdi buna inanamazsın, ancak o zaman sonucun buna değdiğini anlayacaksın, tüm tatsız anlar geçti. Pencereden dışarı bak, güneşe gülümse ve kendine gerçekten istediğin şeye sahip olup olmadığını sor, eğer öyleyse seni tebrik ediyorum. Değilse, tekrar düşün ve bir adım at, evren tüm çabalarını destekleyecektir.
5.Kuşu Seçtin
Belki de bu, yaşamın finansal alanında veya yeni bir ilişkide bir gelişmedir, Her neyse, olumsuz düşünceler için daha fazla neden olmayacak, ancak parlak güneş, ılık rüzgar ve uçma arzusu olacak. Evrene güven ve hayatını değiştirmenin büyüleyici sürecini izlemenin tadını çıkar.

Share your Results: