Yılın Son Ayı Burçlara Ne Gibi Değişiklikler Getirecek

Yılın son oyununa girerken, Aralık ayı bizi sarsacak bazı nadir ve güçlü olaylar getiriyor.

Satürn ile Jüpiter’in nadir Büyük Birleşimi veya Jüpiter’in neredeyse 200 yıl sonra hava burcuna girmesi, bu ayın size sunacağı çok şey var demektir. Bakalım yılın son ayı burcunuza hangi değişiklikler getirecek.

Koç Burcu

İlişki alanı sizin için vurgulanacağında bu ay heyecan verici bir notla başlıyor. Yeni iş fırsatları yakında önünüze çıkabilir, ancak bunları kullanmaktan çekinmeyin. Tatiller çok eğlenceli olacak, bu nedenle Aralık ayında kendinizi geride tutmayın!

Boğa Burcu

Güneş tutulması, ayın ortasında size finansal güvenlik sağlıyor. Bu enerji, daha tatmin edici ve daha iyi ödeme yapan bir işe başvurmak için kullanılabilir! İleriye bakmaya devam edin, yolunuza çıkan tesadüflere şaşıracaksınız!

İkizler Burcu

Eğer isterseniz bu aralık ayında güneş tutulması ile yeni ve mutlu bir dönem başlayabilir. Bir arkadaşlık bir romantizme dönüşebilir veya yeni profesyonel bağlantılar edinebilirsiniz. Ayın sonuna doğru, bazı geri ödemelerden veya bonuslardan biraz mali destek alabilirsiniz. Ayrıca Dolunay, zihninizdeki tüm yükleri de ortadan kaldıracak!

Yengeç Burcu

Aralık, size maceralı enerjiler getiriyor, Yengeçler! Tatil için büyüleyici planlar yapın, hayalini kurduğunuz o işe başvurun veya sadece güvenli bir şekilde dışarı çıkın ve doğanın tadını çıkarın. Bu enerji size güven artışı sağlarken, ayın sonuna doğru daha dikkatli olun. Ayrıca önümüzdeki aydan önce büyük sözleşmelerden uzak durun.

Aslan Burcu

Lüksler ve sürpriz katılımlar sizin için ayın teması! Romantik bir ilişki kurmayı düşünüyorsanız, 19’undan sonra bunu yapmak sadece kişisel yaşamınıza değil, aynı zamanda profesyonel yaşamınıza da fayda sağlayacaktır. Ayın sonunda Dolunayın, daha sağlıklı bir yaşam tarzı için rutininizi yeniden yapılandırmanıza yardımcı olmasına izin verin.

Başak Burcu

Odak noktanız nihayet işten eve kayıyor. Konuk grubunuzu eğlendirmeye hazırlanırken, yeni bir ailenin veya en azından evden birinin size katılmasını bekleyin. Ailenize ve eve odaklanırken, ayın sonuna doğru sağlığınızı iyileştirmenin yollarını da aramalısınız.

Terazi Burcu

Aya, almak üzere olduğunuz nakit desteği ile kendinizi şımartarak başlayın. Yeni beceriler size kazançlı geliyor, bu yüzden dışarı çıkın ve bir akıl hocası bulun! Ayrıca, ilişki cephesinde, ayın ikinci yarısında bazı heyecan verici haberler bekleyin.

Akrep Burcu

Aralık, Akrepler için bazı olumlu görüşmelerle başlıyor. Bu, mali durumunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için harika bir ay. Hak ettiğiniz ödülü isteyin, yoksa bir yatırımdan iyi getiri elde edersiniz. Her iki durumda da bu parayı ailenizle harcamak istersiniz ve Tatil Sezonunun ruhu budur!

Yay Burcu

Eşsiz fikirleriniz bu Aralık ayından itibaren büyük beğeni toplayacak. Gidin ve o anlaşmayı hemen yakalayın! Kişisel cephede, yaşam tarzınızı tamamen değiştirmeye sevk edecek enerjiler var. Ayrıca eski iş arkadaşlarınızla veya uzun zamandır kayıp olan arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmayı unutmayın.

Oğlak Burcu

Aralık ayının ilk yarısında profesyonel hayatınıza olumlu bir ilgi çekiyorsunuz. Ancak Güneş Tutulmasından sonra, odak noktanız ev olacaktır. Bazı mali sıkıntılar bekleniyor, ancak bir bütçeye bağlı kalırsanız her şey daha iyi olacaktır.

Kova Burcu

Bir arkadaşınızın iyi talihi konusunda endişelenmeyin, büyük şeyler de size doğru gelir. Ay, insani yardım çalışmalarıyla başlıyor. Ayın ortasında ufkunuzu genişletmek için yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Sonunda Dolunay stresli bir işten kurtulmanızı sağlayacaktır.

Balık Burcu

İş cephenizde bazı belirsiz durumlar bekleyin. Başınızı dik tutmaya ve akışa devam etmeye çalışın. Ayın ortasından itibaren, maneviyatta teselli bulmak isteyeceksiniz. Başkalarının düşündüklerinin sizi istediğinizi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin.

Aralık 2020, hepimiz için pozitif enerjiler getiriyor. Sebat edip, çok çalışırsanız bu yıl herkes için çok mutlu bir şekilde sona erecek!