Dolunay 12.12 Herkesi Etkileyecek – Özellikle Bu 4 Burcu

2019’un son dolunayının son aşaması 26 Aralık’ta güneş tutulması olacağı için özel bir önem taşıyacak. Dolunay’a yakın günler, ilişkiler ve ortaklık ile ilgili bir konunun sonu olabilir. Bu zamanın şartları, planlarda, ilişkilerin tarzında veya başlatılan iş ve projelerde değişiklik gerektirebilir.

Bu, açığa çıkma, aldatma ve gizli operasyonların ortaya çıkma zamanıdır. Venüs bu günlerde Oğlak burcunda Satürn ve Plüton ile bağlantı kuracak ve değer sistemimizi, ilişkilerimizi ve kazanç yollarımızı yeniden güncellediğimiz de ve şekillendirdiğimiz de ciddi bir aşamayı işaretleyecektir.

Birisi bu süre zarfında sorunlarını çözememişse ve işlerini şansa bırakmışsa, muhtemelen bu problemlerde ve yenilerinin eklenmesinde bir artış bekleyebilir. İlişkilerde, finansta ve işte, süreçlerin tamamen tahrip edilmesine kadar ciddi zorluklar, başarısızlıklar, kayıplar, kısıtlamalar olabilir.

Ciddi hazırlık ve yetkin planlama ile olumlu seçeneklerde, bu aşamada uzun vadeli karlı ortaklıklar, sözleşmeler ve karlı işlemlerle sonuçlandırılabilir. Bu kişisel yaşamı iyileştirmenin başlangıç aşamasıdır. Romantik ilişkiler başlayacak, saygı ve sorumluluk temelinde evliliklerle sonuçlanacaktır. Dolunay herkesi etkileyecektir, özellikle de bu dört burcu:

İKİZLER BURCU

12 Aralık’ta dolunay yakınlarındaki günlerde iletişim sorunları, akrabalar ve eşlerle ilişkilerin bozulması mümkündür. Bu günler ilişkinin sonuna gelebilir, başladığınız işler veya projeler sona erebilir. Şu anda, bazı durumlar netleşebilir. Gizli sırlar açığa çıkabilir ve ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

12 Aralık’taki dolunay, kariyeriniz, itibarınız ve toplumdaki konumunuzla ilgili olarak onuncu evinizi belirtir. Bu zamanda, işin bir aşaması sona erebilir veya ortaklarla ya da işverenle ilişkiler sona erebilir. Yakın gelecekte sevdiklerinizle iletişim tarzınızı değiştirmezseniz, onları kaybetme riskini alır ve yaklaşmakta olan Yeni Yıl tatilini yalnız geçirebilirsiniz.

YAY BURCU

12 Aralık’taki dolunay, 7. evinizi, ortakların ve ilişkilerin evini belirtir. Bu nedenle, insanlarla ilişki sorununu vurgulayacaktır. Bu zamanda dengesiz ilişkiler sona erebilir ve uzun süredir kurulan ilişkiler başka bir düzeye geçecektir. Şu anda, iş sözleşmesi sona erebilir, başka bir işe devri ya da yeni bir pozisyon mümkün olabilir.

BALIK BURCU

Dolunay’ın gücünü hissedeceksiniz, ancak beklediğiniz kadar değil. Bu dönemde, birçoğunuz sevdiklerinizle ilişkilerde değişiklikler bekliyor. Dolunay, enerjinizi ilişkilere nasıl koyduğunuzu gözden geçirmeniz için size harika bir fırsat sunar. Şimdi, aşk için yeterli zamanı bulmak için kişisel yaşam ile iş arasında bir denge kurmayı öğrenmelisiniz.