Zorluklarla Baş Etmenin Ne Kadar Kolay Olduğunu, Resimde Gördüğünüz İlk Şey Söyleyecektir

Herhangi bir zorluk ortaya çıktığında, her birimiz onlarla farklı yöntemlerle başa çıkabiliriz. Bu doğaya, karaktere, çevreye, kişisel özelliklere bağlıdır. Bu basit psikolojik testi yapın ve yaşamınızdaki zorluklarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin.

İlk Ne Gördünüz?

Zorluklarla Baş Etmenin Ne Kadar Kolay Olduğunu, Resimde Gördüğünüz İlk Şey Söyleyecektir
Şemsiye Gördünüz
Gördüğünüz ilk şey bir şemsiye ise, kendinizi savunan bir kişisiniz. Zor bir durum ortaya çıktığında, kayıplarınızı en aza indirmek için her şeyi yapıyorsunuz. Üzgünsünüz, duygusalsınız, kendinizi bu tatsız durumdan izole etmek için mümkün olan her şekilde çalışıyorsunuz. Bu tatsız durumun sona ermesini bekliyorsunuz ve çok yakında yaşamınız için uygun bir dönem gelecek. Ayrıca engelleri size karşı yapılmış haksız bir saldırı olarak algılıyorsunuz.
Şehir Gördünüz
Resimde gördüğünüz ilk şey bir şehir ise, o zaman herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, insanlardan yardım ve tavsiye almaktan çekinmeyin. Tüm kişileri aktive ediyorsunuz, bu durumda size yardım edebilecek arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı arıyorsunuz. Aktif ve kararlı bir şekilde hareket edersiniz, sizin için tatsız olan durum sizin lehinize çözülene kadar sakinleşmezsiniz, soruna olabildiğince çok insan çeker ve benzer bir sorunu olan kişilere verdiğiniz tüm tavsiyeleri not alırsınız.
Ay Gördünüz
Resimde ilk gördüğünüz şey büyüyen bir ay ise, sorunu çözme yaklaşımınıza rasyonel denilebilir. Olanları analiz ediyorsunuz, bu sorun hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi bulmaya çalışıyorsunuz. Yaklaşık bir plan yapacak ve problemi tutarlı bir şekilde, düzenli olarak, duygular olmadan ve bir kural olarak, etkili bir şekilde çözmeye başlayacaksınız. Ve problem ortadan kalktığında çok memnun olacaksınız. Siz bir profesyonelsiniz, bir problem çözücüsünüz.